Czy to będą dla Piasta Gliwice ostatnie chwile z eliminacjami Ligi Europy? Los chciał, że w III rundzie zmierzą się z duńską Kopenhagą. Niestety bukmacherzy nie dają byłym mistrzom Polski zbyt dużych szans na awans do ostatniej czwartej rundy.

Typy Dnia – 24 września (czwartek)

FC Kopenhaga vs Piast Gliwice. Typ i Analiza

Polskim kibicom pozostaje wierzyć w niespodziankę. Jednak nie da się ukryć, że murowanym faworytem są wicemistrzowie Danii. Pamiętacie ostatni sezon w Lidze Europy w którym piłkarze Kopenhagi zameldowali się w ćwierćfinale? dopiero po dogrywce przegrali z Manchesterem United 0-1.

Polskie kluby od lat mają problem z awansem do fazy grupowej tych rozgrywek, a już dużym sukcesem byłby awans do fazy pucharowej. Niestety dziś możemy tylko pomarzyć, bo już w eliminacjach trafiamy na tak mocne kluby jak właśnie FC Kopenhaga.

Niestety daję jej większe szanse na zwycięstwo, zwłaszcza że swoje spotkanie rozgrywać będzie na swoim boisku. W lidze po dwóch rozegranych kolejkach nie ma żadnego punktu, gdyż przegrała z Odense 2-3 i Brondby 1-2.

Można więc wnioskować, że jest w kiepskiej formie. Sęk w tym, że niestety bez formy są także podopieczni Waldemara Fornalika którzy w PKO Ekstraklasie zajmują uwaga, ostatnie miejsce w tabeli, a ostatnio w Gliwicach przegrali z Jagiellonią Białystok 0-1.

Tak więc można powiedzieć, że najlepsza lata mają już za sobą. W II rundzie eliminacji Ligi Europy poradzili sobie z Hartberg 3-2. Jednak moim zdaniem Austriacy podobnie jak Białorusini, czyli piłkarze Dynama Mińsk zaprezentowali się poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Awansując do ćwierćfinału Ligi Europy i psując sporo krwi Czerwonym Diabłom zawodnicy Kopenhagi udowodnili swoją wartość. W II rundzie eliminacji przekonał się o tym szwedzki Goteborg który na swoim boisku przegrał 1-2.

Typ: 1

Poprzedni artykułLeyton Orient – Tottenham – Typy bukmacherskie 22 września (wtorek)
Następny artykułCrystal Palace – Everton – Typy bukmacherskie 26 września (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.