Wynikiem zero do zera zakończyło się pierwsze spotkanie pomiędzy RB Lipskiem a FC Koeln rozgrywane na Red Bull Arena. Myślę że we wtorek w Kolonii więcej do powiedzenia będą mieli piłkarze Lipska. Transmisja w Eleven Sports 1.

Typy Dnia – 20 kwietnia (wtorek)

FC Koeln vs RB Lipsk. Typ i Analiza

„Koziołki” znajdują się w strefie spadkowej. Z dorobkiem dwudziestu trzech punktów sklasyfikowane są na siedemnastym miejscu w tabeli. Jak więc widać, na dzień dzisiejszy grozi im spadek.

Najbliższe spotkanie jest dla nich niezwykle ważne. Ciężko jednak będzie o zdobycz punktową, gdyż ich przeciwnik jest drugą siłą Bundesligi, a mianowicie RB Lipsk który ma sześćdziesiąt jeden punktów na koncie.

Między tymi drużynami jak widać jest przepaść. Nic więc dziwnego, że murowanym faworytem są piłkarze Lipska, zwłaszcza że są w lepszej formie. W ostatnim zremisowanym meczu z Hoffenheim 0-0 zabrakło im szczęścia, bo mieli swoje okazje na strzelenie gola.

Wcześniej natomiast poradzili sobie z Werderem Brema 4-1, przegrali z Bayernem 0-1 i takim samym rezultatem pokonali Bielefeld. W zdecydowanie słabszej formie są piłkarze FC Koeln którzy w pięciu ostatnich grach Bundesligi zdobyli zaledwie jeden punkt.

W ostatniej kolejce zostali rozbici przez Bayer Leverkusen 0-3. W ich drużynie kontuzjowani są Thielmann, Jakobs i Andersson. We wtorek goście zagrają bez Szoboszlai’ego, Laimera i Kluiverta co zmienia faktu, że po prostu piłkarsko są drużyną lepszą co powinni udowodnić.

Typ: 2

Poprzedni artykułAS Roma – Ajax – Typy bukmacherskie 15 kwietnia (czwartek)
Następny artykułAtletico Madryt – Huesca – Typy bukmacherskie 22 kwietnia (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.