Szukacie dobrych zakładów na poniedziałkowe popołudnie? tak więc macie. Bramek nie powinno zabraknąć w rywalizacji pomiędzy Energetik a Merw, ponieważ obie ekipy słabo się bronią przez co polecam over 2,5 po kursie 1.98 (Fortuna).

Typy Dnia – 18 maja (poniedziałek)

Energetik vs Merw. Typ i Analiza

Kurs naprawdę zachęcający, a są szanse że kibice przed telewizorami zobaczą niejednego gola w tym meczu. Zacznijmy od tego, że obie drużyny zajmują najgorsze miejsca w tabeli Yokary Liga. Odpowiednio siódme i ostatnie ósme miejsce należy do zespołu Energetik.

Ich linie defensywne no cóż są rozregulowane, a trenerzy obu zespołów nie potrafią poradzić sobie z tym problemem. Największy ból głowy ma szkoleniowiec piłkarzy Merw, jego drużyna straciła do tej pory czternaście bramek w Yokary Liga.

To po drużynie Nebitci druga najsłabsza defensywa w całej lidze. Więc nie powinno nas dziwić, że bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają piłkarzom Energetik o czym chociażby świadczą kursy w graniach 1.70, w dodatku walczyć będą na swoim boisku.

Nie znaczy to jednak, że czeka ich łatwa przeprawa. Jeżeli chodzi o grę w defensywie, to zawodnicy Energetik mają podobny problem co rywale. Owszem, stracili dotychczas tych bramek nieco mniej, ale liczba jedenaście jakby nie patrzeć także jest niepokojąca.

Jeszcze bardziej niepokojący jest fakt, że w ostatniej kolejce przed własną publicznością przegrali z Kopetdag Asgabat 2-4. Natomiast wcześniej ulegli drużynom Sagadam 0-1 i Ahal 0-2. Dlaczego więc bukmacherzy faworyzują gospodarzy skoro ich defensywa też wygląda słabo? no własnie. Do tego w tym roku w marcu doznali porażki na terenie Merw 0-1.

Owszem, większość wcześniejszych spotkań wygrali piłkarze Energetik, niemniej ich ostatnie porażki świadczące o złej formie powinny dawać do myślenia. Także zawodnicy Merw nie mają powodów do radości, bo na osiem spotkań odnotowali aż sześć porażek, a w ostatniej kolejce zostali rozgromieni przez Altyn Asyr 0-4. To wszystko więc skłania mnie do stawiania zakładu na powyżej 2,5 gola, bo nie od dziś wiadomo, że najsłabszym punktem obu drużyn jest linia defensywna.

Typ: powyżej 2,5 gola

Rate this post
Poprzedni artykułUnion Berlin – Bayern – 17 maja (niedziela)
Następny artykułFreiburg – Brema – 23 maja (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.