W poniedziałek na Estadio Manuel Martinez Valero dojdzie to spotkania drużyn, które prawdopodobnie do końca sezonu walczyć będą o utrzymanie w La Liga. W ramach osiemnastej kolejki Elche podejmować będzie Getafe.

Typy Dnia – 11 stycznia (poniedziałek)

Elche vs Getafe. Typ i Analiza

Faworytem tego spotkania są piłkarze Getafe, mimo że trzy ostatnie mecze zakończyli porażką. Bo ostatnio ulegli Cordobie 0-1 przez co pożegnali się z pucharem Króla, a wcześniej w La Liga przegrali z Valladolid 0-1 i Atletico Madryt 0-1.

W sumie nie odnieśli zwycięstwa od czterech ostatnich spotkań, gdyż przed Świętami Bożego Narodzenia zremisowali z Celtą Vigo 1-1. Jak więc widać, piłkarze Getafe w najlepszej formie nie są, niemniej bukmacherzy stawiają ich w roli faworyta.

Dlaczego? mimo wszystko są mocniejsi kadrowo, bardziej doświadczeni. Natomiast Elche to beniaminek któremu brakuje doświadczenia, formy, drużyna która znajduje się w strefie spadkowej, na osiemnastym miejscu, a ostatnie zwycięstwo w La Liga odnotowała w październiku ubiegłego roku z Valencią.

Kiedy więc Getafe (16. miejsce) ma się przełamać jak nie w poniedziałek? no właśnie. W ostatniej kolejce Elche przegrało z Bilbao 0-1. Na Estadio San Mames pokazało się z kiepskiej strony stwarzając sobie zaledwie pięć sytuacji bramkowych.

Jeżeli chodzi o sytuację kadrową obu drużyn, to w drużynie Elche kontuzjowani są Gonzalez, Mfulu oraz Morente Oliva. Natomiast trener Getafe musi pogodzić się z brakiem Cucho, Mollejo, Unala i Povedy. Mimo to moim zdaniem jego drużyna piłkarsko jest lepsza przez co powinna mieć więcej do powiedzenia.

Typ: 2 (DNB – remis=zwrot)

Poprzedni artykułBenevento – Atalanta – Typy bukmacherskie 9 stycznia (sobota)
Następny artykułReal Madryt – Ath. Bilbao – Typy bukmacherskie 14 stycznia (czwartek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.