W drugim meczu grupy „C” zmierzą się dwie najsłabsze reprezentacje, czyli Japonia która na tegorocznym Copa America występuje gościnnie podejmować będzie Ekwador. Niemniej lepszej gry oczekuję od Azjatów którzy w dwóch pierwszych meczach pozostawili po sobie nieco lepsze wrażenie zdobywając jeden punkt.

Typy Dnia – 25 czerwca (wtorek)

Copa America 2019: Ekwador vs Japonia w trzeciej kolejce grupy „C”. Typ i Analiza

W którym meczu go wywalczyli? w drugiej kolejce w starciu z murowanym faworytem, czyli Urugwajem który mimo dominacji w całym spotkaniu, stworzenia sobie wielu sytuacji bramkowych nie potrafił przypieczętować zwycięstwa co nie zmienia faktu, że Japończycy wywalczyli cenny punkt i w dalszym ciągu mogą myśleć o awansie do ćwierćfinału Copa America.

Urugwaj dominował praktycznie przez całe spotkanie, ale to nie jest tak, że Japonia nic nie grała, także przeprowadziła parę akcji bramkowych i jak widać dwie udało się jej wykorzystać. W sumie stworzyła sobie dwanaście sytuacji bramkowych i oddała trzy strzały w światło bramki rywala. Jak więc widać, remis ten musiał nieco psychicznie podbudować Azjatów przed nadchodzącym spotkaniem z Ekwadorem.

Można powiedzieć, że to było chyba ich najlepsze spotkanie w porównaniu z tym pierwszym gdzie w Sao Paulo wysoko przegrali z Chile 0-4. W meczu z tym przeciwnikiem co prawda także dochodzili do głosu mając do niego trzynaście podejść, jednak to zdecydowanie większą skutecznością popisali się Chilijczycy którzy w ten dzień mieli po prostu lepszych napastników.

Krótkie podsumowanie gry Japonii w dotychczasowych meczach? na pewno więcej pokazała niż Ekwador który dwa pierwsze mecze przegrał. Japonia? w końcu zdobyła jeden punkt prawda? no właśnie. Dlatego jeżeli miałbym coś stawiać we wtorek w tym spotkaniu, stawiałbym dość bezpiecznie na jej zwycięstwo z opcją remisu po kursie 1.64 w STS.

W pierwszej kolejce Ekwador w beznadziejnym stylu przegrał z Urugwajem 0-4. W tym meczu zaprezentował się jednym słowem tragicznie co pokazują liczby w statystykach. Ilość sytuacji bramkowych ledwo można policzyć na palcach jednej ręki, stworzył ich sobie zaledwie dwie. No naprawdę, Ekwadorczycy w porównaniu do Japończyków w dotychczasowych meczach nie pokazali praktycznie nic. W drugiej kolejce przegrali z Chile 1-2.

Natomiast w tym meczu zaprezentowali się niewiele lepiej stwarzając sobie zaledwie siedem sytuacji bramkowych i oddając tylko dwa celne strzały na bramkę rywala. Gołym okiem widać, że Ekwadorczycy mają problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych, co prawda mieli dość wymagających przeciwników co nie zmienia faktu, że rozgrywali słabe mecze, więcej zaimponowali Japończycy, dlatego gram w ich kierunku.

Typ: X2

Poprzedni artykułWiększe wygrane o 14% u legalnego bukmachera Forbet
Następny artykułBrazylia – Paragwaj – 28 czerwca (piątek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.