Dzisiejszego wieczoru o godzinie 19:00 na stadionie Regional Sport Complex Brestskiy dojdzie do rywalizacji pomiędzy Dynamem Brest a Dynamem Mińsk. Będzie to ostatnie spotkanie ósmej kolejki Wyszejszaja Liha.

Typy Dnia – 10 maja (niedziela)

Dynamo Brest vs Dynamo Mińsk. Typ i Analiza

Wiadomo kto w poprzednim sezonie sięgnął po mistrzostwo Białorusi, była to drużyna Dynama Brest która w bieżących rozgrywkach jest daleko od idealnej formy. Po siedmiu rozegranych meczach sklasyfikowana jest dopiero na dwunastym miejscu w tabeli. Mistrzowie Białorusi mają dziesięć punktów na koncie, trzy zwycięstwa, jeden remis oraz trzy porażki. Jak więc widać, w dalszym ciągu można powiedzieć prezentują się w kratkę.

Nie mamy więc gwarancji, że najbliższe spotkanie zakończą zwycięstwem, bo prezentują się niepewnie. Co prawda w ostatniej kolejce na wyjeździe wygrali z Biełszyną 3-0, ale trzeba dodać, że ta drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, jak więc widać, większych powodów do radości nie ma.

Mało tego, ostatni klub Wyszejszaja Liha także miał swoje okazje na strzelenie gola i walczył jak równy z równym, ostatecznie jednak zadecydowała skuteczność, a ta była po stronie mistrzów Białorusi. Nie zmienia to jednak faktu, że w dalszym ciągu daleko im do dobrej formy.

Jak wyglądały ich wcześniejsze mecze? w rewanżowym spotkaniu półfinału Białorusi na wyjeździe przegrali z drużyną Szachciora Soligorsk 2-4 (mimo to awansowali do finału, pierwszy mecz 2-0 dla nich) wcześniej z tą samą drużyną przegrali w lidze 0-2 i ulegli także drużynie FK Witebsk 0-1. Jak więc widać, piłkarze Dynama Brest jeszcze sporo mają do poprawy. Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie tu over 1,5 po kursie 1.35 w STS.

Piłkarze Dynama Mińsk wcale nie są słabsi i mogą dziś zaskoczyć. W tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów zajmują trzynaste miejsce. Na początku maja przegrali z liderem FK Słuck 1-2, ale stworzyli sobie aż osiemnaście sytuacji bramkowych, przeciwnik zaledwie pięć co powinno dawać do myślenia. Wcześniej pokonali FK Smalawiczy 3-1 i Nioman Grodno 2-0. Podejrzewam, że w rywalizacji z Dynamem Brest także mogą coś strzelić. Warto dodać, że w poprzednim sezonie wygrali na ich terenie dwa do jednego.

Typ: powyżej 1,5 gola

Poprzedni artykułSławija Mozyrz – Żodzino – 9 maja (sobota)
Następny artykułFrankfurt – Moenchengladbach – 16 maja (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.