W dwudziestej kolejce irlandzkiej ekstraklasy piłkarze Dundalk przed własną publicznością podejmować będą Shamrock Rovers. Czego możemy spodziewać się w tym spotkaniu? Co warto stawiać? Zapraszam do analizy.

Dundalk – Shamrock Rovers – Typy bukmacherskie 17 czerwca (piątek)

Dundalk vs Shamrock Rovers. Typ i Analiza

Będzie to najciekawsze spotkanie tej kolejki, gdyż obie drużyny zajmują najwyższe miejsca w tabeli. Dundalk z 34 punktami zajmuje miejsce drugie. Natomiast Shamrock Rovers mając 42 punkty na koncie zajmuje miejsce pierwsze.

Lider tabeli, czyli Shamrock Rovers przystąpi do tego spotkania w roli faworyta, ale nie można zapominać, że w lepszej formie są piłkarze Dundalk którzy w siedmiu ostatnich meczach odnieśli aż sześć zwycięstw!

Ostatnio przed własną publicznością po bramce Kelly’ego w 24. minucie spotkania pokonali St. Patricks. Tym samym było to ich czwarte zwycięstwo z rzędu. Jak więc widać, przed Shamrock Rovers bardzo trudny przeciwnik do ogrania.

Goście w tym sezonie najczęściej punktują. W ostatnim czasie przegrali jedynie z Droghedą 0-1. Ale większość spotkań zakończyli zwycięstwem. Ostatnio na swoim boisku zgodnie z planem pokonali Shelbourne 2-0.

Jak będzie w starciu z Dundalk? gospodarze z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Są drużyną dobrze poukładaną, i dobrze się broniącą. Czy to w piątek udowodnią? zobaczymy. W każdym razie stać ich na zaskoczenie przeciwnika i osiągnięcie dobrego rezultatu, gdyż prezentują wysoką formę. W marcu w bezpośrednim meczu w Dundalk obie drużyny podzieliły się punktami.

Typ: 1X (kurs 2.00 na Superbet)

Poprzedni artykułIslandia – Izrael – Typy bukmacherskie 13 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułShamrock Rovers – Hibernians – Typy bukmacherskie 5 lipca (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.