Dziewiętnasta kolejka Bundesligi zapowiada się emocjonująco. Także piątkowe spotkanie pomiędzy Borusssią Dortmund a Freiburgiem. Transmisja na Viaplay. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 14 stycznia (piątek)

Borussia Dortmund vs SC Freiburg. Typ i Analiza

Po osiemnastu kolejkach Borussia ma trzydzieści siedem punktów na koncie przez co sklasyfikowana jest na drugim miejscu w tabeli Bundesligi. Ma pięć porażek na koncie.

Freiburg z dorobkiem trzydziestu punktów plasuje się na czwartym miejscu i ma cztery porażki na koncie. Nie zmienia to faktu, że bukmacherzy faworyzują drużynę BVB co jest oczywiste, gdyż jest bardziej doświadczona, do tego grać będzie na swoim boisku Signal Iduna Park gdzie punktuje najlepiej.

Na Signal Iduna Park Borussia w dziewięciu grach zgromadziła aż dwadzieścia cztery punkty! Wygrała osiem spotkań i odnotowała zaledwie jedną porażkę. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Eintrahtem Frankfurt 3-2 musiało jej dodać skrzydeł.

Uważam, że w piątek trzy punkty zostaną w Dortmundzie. Na wyjazdach piłkarze Freiburgu prezentują się przeciętnie. W ich grze brakuje stabilności co chociażby pokazały dwa ostatnie mecze.

Po zwycięstwie nad piątym w tabeli Bayerem Leverkusen 2-1 zremisowali z Arminią Bielefeld 2-2 która znajduje się w strefie spadkowej. W poprzednim sezonie na Signal Iduna Park Borussia pokonała Freiburg 4-0. Kolejny dowód na to, że na tym boisku czuje się jak ryba w wodzie.

Typ: 1 (kurs 1.52 na Fortuna)

Poprzedni artykułEspanyol – Elche – Typy bukmacherskie 10 stycznia (poniedziałek)
Następny artykułBurnley – Watford – Typy bukmacherskie 18 stycznia (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.