W Nikaragui nie zwalniają tempa. W Ameryce Łacińskiej mecze odbywają się zgodnie z planem. W najbliższy czwartek dokończenie trzynastej kolejki, w niej między innymi u siebie piłkarze Diriangen podejmować będą Ferretti.

Typy Dnia – 2 kwietnia (czwartek)

Diriangen vs Ferretti. Typ i Analiza

Bukmacherzy nie maja problemów ze wskazaniem faworyta, ich zdaniem zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo mają gracze Diriangen gdzie przed własna publicznością czują się bardzo dobrze. Jeżeli grają na swoim boisku, to przeciwnicy mają poważne problemy ze skutecznością, ponieważ drużyna Diriangen bardzo dobrze się broni, a najlepiej w defensywie prezentuje się właśnie na swoim terenie. Warto odnotować, że u siebie ten zespół na sześć gier stracił dotychczas tylko dwa gole, a strzelił osiem bramek.

To najlepszy dowód na to, że najmocniejszym punktem gospodarzy jest linia obronna. Warto podkreślić, że łącznie przegrali do tej pory zaledwie dwa spotkania, poza tym trzykrotnie remisowali i odnieśli siedem zwycięstw. W sumie stracili zaledwie sześć bramek, czyli najmniej z wszystkich drużyn Liga Primera – Clausura.

Jak więc widać, należą do tych mocniejszych drużyn, aktualnie są trzecią siłą ligi, dlatego w czwartek przewiduję ich zwycięstwo. Tak samo jak bukmacherzy którzy stawiają Diriangen w roli wyraźnego faworyta o czym świadczą kursy w granicach 1.52.

Natomiast piłkarze Ferretti zajmują czwartą lokatę w tabeli, a ich słabszym punktem jest defensywa. W ostatniej kolejce siedem do zera rozgromili Chinandega. Warto jednak dodać, że ich rywal doznał tak wysokiej porażki przede wszystkim na własne życzenie prezentując się tragicznie w obronie.

We wcześniejszych trzech meczach zawodnicy Ferretti nie zdobyli ani jednego punktu co powinno dawać do myślenia prawda? no właśnie. Przegrali dwa ostatnie mecze z drużyną Diriangen, dlatego niespodzianką będzie, jeżeli gospodarze nie odniosą w czwartek zwycięstwa, ale mam nadzieję że do takiego scenariusza nie dojdzie.

Typ: 1

Poprzedni artykułFK Słuck – Dynamo-Brześć – 28 marca (sobota)
Następny artykułJalapa – Chinandega – 6 kwietnia (poniedziałek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.