W dziesiątej kolejce holenderskiej Eerste Divisie piłkarze Den Haag na Cars Jeans Stadion podejmować będą Den Bosch. Gospodarze są w dobrej formie, dlatego ich zwycięstwa nie można wykluczać.

Typy Dnia – 10 października (niedziela)

Den Haag vs Den Bosch. Typ i Analiza

Przystąpią do tego niedzielnego spotkania w roli faworyta. Po dziewięciu kolejkach piłkarze Den Haag z dorobkiem trzynastu punktów sklasyfikowani są na ósmym miejscu w tabeli. Są jednak w dobrej formie.

W pięciu ostatnich grach zgromadzili trzynaście punktów. Odnieśli cztery zwycięstwa i raz podzielili się punktami. Jak więc widać, nie zaznali smaku porażki. Bardzo dobrze prezentują się w ofensywie.

W ostatnim wyjazdowym meczu przeciwko Maastricht strzelili sześć bramek. Mimo stracenia dwóch goli można powiedzieć wygrali na spokojnie. Wcześniej w Den Haag poradzili sobie z Rodą 2-0. W drużynie gospodarzy kontuzjowani są Janmaat i Kishna.

Den Bosch to drużyna zajmująca przedostatnie dziewiętnaste miejsce w tabeli, która ma dziewięć punktów na koncie. Drużyna która w dziewięciu dotychczasowych meczach odnotowała trzy zwycięstwa i sześć porażek.

W pięciu ostatnich meczach Den Bosch przegrał cztery mecze, a trzy punkty wywalczył w starciu z Jong AZ 2-1. W ostatniej kolejce uległ drużynie Telstar 0-1. W drużynie gości występ Burneta, Haidary’ego i van der Windena stoi pod znakiem zapytania. Gospodarze są ostatnio w gazie, powinni więc wygrać, zwłaszcza że goście są bez formy.

Typ: 1

Poprzedni artykułBelgia – Francja – Typy bukmacherskie 7 października (czwartek)
Następny artykułAnglia – Węgry – Typy bukmacherskie 12 października (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.