Promocje „4+1” oferuje swoim graczom legalny bukmacher STS. Akcja polega na zagraniu minimum czterech dowolnych kuponów pojedynczych lub wielozdarzeniowych na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać darmowy freebet. I to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowy zakład od bukmachera STS

Darmowy zakład od bukmachera STS

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownik nie musi zapisywać się do tej promocji, ani zgłaszać. Wystarczy, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego (etapu) zagra cztery dowolne kupony SOLO lub AKO. Warto jest wiedzieć, że etap trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Kurs każdego zdarzenia jest dowolny, ale kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85. Na kuponie mogą znajdować się zarówno typy z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

betfan kod promocyjny

Każdy zakład promocyjny musi zostać zawarty za dokładną kwotę 11 PLN. Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Każdy gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma darmowy freebet i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego.

Bonusy na start od bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje pakiet powitalny graczom, gdzie to już na start można liczyć na darmowe środki:

  • freebet bez dokonania wpłaty o wartości 29 PLN.
  • bonus 100% za pierwszy depozyt, gdzie maksymalnie można otrzymać 1200 PLN

Gracz będzie mógł skorzystać z tego pakietu pod warunkiem, że gracz podczas procesu rejestracyjnego wpisze kod promocyjny „BETONLINE”. Wówczas bonus powitalny zostanie automatycznie aktywowany przez bukmachera STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 1000 PLN
Następny artykułBonus 30 złotych co tydzień za obstawiane meczy od bukmachera STS
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.