Bukmacher LvBet podczas najbliższego weekendu rozdaje bonusy dla swoich graczy w wysokości 10 PLN. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za co najmniej 40 PLN, baby cieszyć się z dodatkowej gotówki na grę.

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Bukmacher rozdaje bonusy na majówkę

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego wpłaty.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym tej akcji jest zawarcie kuponu za stawkę za minimum 40 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupok mus zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to pobrania i zainstalowanie zajmie dosłowni Ci chwilę.

Poza tym bukmacher wymagam, żeby na kuponie znalazły się minimum dwa zdarzenia, gdzie kurs łączny kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00. Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 5 maja do godz. 23:59.

sts kod promocyjny
Darmowy bonus od bukmachera STS za rejestrację bez wpłaty. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, jeżeli spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher przyzna mu bonus w wysokości 10 PLN.

Lecz trzeba pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Ewentualny bonus trafi na konto gracz w formie środków bonusowych najpóźniej do 6 maja do godz. 17:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza ryzyko przegranej na Europejskie Puchary
Następny artykułWygrywaj więcej z Forbet 7 maja (wtorek)
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.