Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS. Typerzy już sam początek mogą liczyć na bonusy: freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych, a także dodatkowa premie za depozyt do 1200 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego –>> BETONLINE.

Freebet bez wpłaty 2020

Freebet bez wpłaty w STS 2020

Warto jest przypomnieć, że obecnie mecze obstawiać jedynie online. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne legalnych bukmacherów STS, Fortuna są nieczynne.

To wszystko sprawia, że bukmacher STS wychodzi naprzeciw graczom i oferuje specjalny bonus powitalny. Chcąc z niego skorzystać użytkownik musi dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl.

Warto jest mieć na uwadze, że proces rejestracji konta nie sprawi nikomu najmniejszych problemów, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe.

Specjalny kod promocyjny STS

Pakiet powitalny będzie aktywny jedynie pod warunkiem, że gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Dzięki temu na koncie gracza trafi freebet o wartości 29 złotych i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

betfan kod promocyjny

Bonus do 1200 za wpłatę od STS:

Na kolejne środki gracz będzie mógł liczyć pod warunkiem, że dokona on swojego pierwszego depozytu, który objęty jest promocja. Gracz otrzyma bonus równowartości wpłaty, aż do 1200 złotych:

Przykład: Użytkownik wpłacił na swoje konto 800 złotych. Taka samą kwotę otrzyma w formie środków bonusowych. Gracz razem będzie posiadał kwotę 1600 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie pod warunkiem, że bukmacher dokona zaksięgowania depozytu.

Poker online w Polsce. Betgames w STS

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada gry karciane online. Betgames to usługa na żywo, w której można obstawiać zakłady na na popularne karty. Dostępne są tam takie gry, jak:

  • poker
  • wojna
  • bakarat

W dodatku typerzy w te gry mogą grać za realna gotówkę i tym samym ja wygrywać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna zwiększa wygrane. Extra premia do 50%.
Następny artykułBonus co tydzień dla graczy za obstawienie Esportu od STS. 25 PLN dla graczy
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.