Mocna jak nigdy. Przez eliminacje mistrzostw Europy przeszła jak burza. Jest trzecią drużyną Świata, a w rankingu FIFA sklasyfikowana na pierwszym miejscu. Takimi osiągnięciami może pochwalić się reprezentacja Belgii.

Typy Dnia – 5 września (sobota)

Dania vs Belgia. Typ i Analiza

W 2018 roku napsuła sporo krwi najlepszym zdobywając ostatecznie brązowy medal na Mundialu. W meczu o trzecie miejsce Belgowie wygrali z Anglikami 2-0, wówczas na listę strzelców wpisali się Meunier i wszystkim dobrze znany Eden Hazard.

W eliminacjach do mistrzostw Europy 2020 które przez koronawirusa zostały przełożone na rok 2021 Belgowie udowodnili, że ich sukces na Mundialu 2018 nie był przypadkiem. W kwalifikacjach rozegrano dziesięć spotkań i uwaga, odnieśli aż dziesięć zwycięstw. Wszystko na temat.

Reprezentacja Belgii jak już wspomniałem przez eliminacje przeszła jak burza strzelając aż czterdzieści bramek i tracąc zaledwie trzy gole. To doskonale świadczy o jej bardzo mocnej ofensywie i solidnej defensywie. Na zakończenie eliminacji w przekonującym stylu pokonała Cypr 6-1 potwierdzając tym samym znakomitą formę.

Między innymi wcześniej pewnie pokonała mocną Rosję 4-1, w dodatku na jej terenie. Dokładnie na stadionie Gazprom Arena w Petersburgu po raz kolejny pokazała swoje prawdziwe oblicze. Dwa gole strzelił niezawodny Eden Hazard, na listę strzelców wpisał się także jego młodszy brat Thorgan Hazard, a zwycięstwo w 72. minucie przypieczętował Romelu Lukaku.

Mieć takich piłkarzy w składzie to marzenie każdej reprezentacji i klubu na świecie, a przecież nie można zapominać jeszcze o tak wspaniałych piłkarzach jak Christian Benteke i Kevin De Bruyne prawda? no właśnie. I co najważniejsze, są zgrani. Jak więc widać, Czerwone Diabły są naprawdę diabelsko mocne przez co w sobotę spodziewam się ich kolejnego zwycięstwa.

Duńczycy są niebezpieczni co udowodnili podczas eliminacji Euro 2021 nie przegrywając żadnego spotkania, czego dowodem jest ten bilans spotkań 4-4-0. Do głównego turnieju awansowali z drugiego miejsca. Jednak los sprawił, że w eliminacjach ominęli takich gigantów jak Belgia, bo przecież taka Szwajcaria czy Irlandia są słabsze od Belgii, nie mówiąc już o Gruzji i Gibraltarze.

Typ: 2

Poprzedni artykułŁotwa – Andora – Typy bukmacherskie 3 września (czwartek)
Następny artykułSzwecja – Portugalia – Typy bukmacherskie 8 września (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.