Wieczorem rozegrane zostaną ostatnie mecze grupowe eliminacji Mistrzostw Świata 2022. O godzinie 20:45 w Pradze reprezentacja Czech zmierzy się z Estonią. Transmisja w Polsat Sport Premium 1.

Typy Dnia – 16 listopada (wtorek)

Czechy vs Estonia. Typ i Analiza

Czesi przystąpią do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Aktualnie mają jedenaście punktów na koncie i sklasyfikowani są na trzecim miejscu w grupie. Do drugiej Walii tracą zaledwie trzy oczka.

Jak więc widać, za wszelką cenę będą chcieli dziś zdobyć trzy punkty. Po siedmiu grach Estonia ma ich na koncie zaledwie cztery i plasuje się na czwartym miejscu w grupie. W Lublinie wysoko przegrała z Czechami 2-6.

W tym spotkaniu zaprezentowała się beznadziejnie o czym zresztą świadczy wynik. Tym bardziej w Pradze z pewnością nie będzie miała zbyt wiele do powiedzenia. Dwa ostatnie mecze zakończyła porażkami. Z Belgią 1-3 i Walią 0-1.

W lepszych humorach do dzisiejszego spotkania przystąpią Czesi którzy w ostatnim meczu towarzyskim rozgromili Kuwejt 7-0. Natomiast wcześniej w eliminacjach Mistrzostw Świata 2022 poradzili sobie z Białorusią 2-0.

W rankingu FIFA sklasyfikowani są na trzydziestym pierwszym miejscu. Z kolei Estonia plasuje się na miejscu sto piątym. Dzisiejszego wieczoru Czesi ponownie powinni udowodnić swoją wartość i wygrać w przekonującym stylu. Myślę, że nawet sami są w stanie pokryć mój over 2,5 gola.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 1.45 na Fortuna)

Poprzedni artykułCagliari – Atalanta – Typy bukmacherskie 6 listopada (sobota)
Następny artykułTottenham – Leeds – Typy bukmacherskie 21 listopada (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.