Najciekawszym sobotnim spotkaniem eliminacji mistrzostw Świata będzie pojedynek reprezentacji Czech oraz Belgii. Mecz transmitowany będzie na kanale Polsat Sport News. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 27 marca (sobota)

Czechy vs Belgia. Typ i Analiza

Reprezentacja Czech sklasyfikowana jest na czterdziestym drugim miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Belgowie plasują się na pozycji numer jeden! Dlatego faworytem tej rywalizacji są „Czerwone Diabły”.

Jednak w Pradze najbardziej spodziewam się bramek, gdyż obie drużyny, zwłaszcza Belgowie mają bardzo duży potencjał ofensywny. Najwięcej jakości tej reprezentacji dają Kevin De Bruyne oraz Romelu Lukaku.

Przez bukmacherów Czesi skazani są na porażkę co nie znaczy, że nie mają kim straszyć. Swoją wartość udowodnili w pierwszej kolejce eliminacji mistrzostw Świata gdzie na stadionie Arena w Lublinie rozbili reprezentację Estonii 6-2.

Jeżeli chodzi o ich wcześniejsze listopadowe spotkania w Lidze Narodów, to wygrali ze Słowacją 2-0 oraz Izraelem 1-0. To najlepszy dowód na to, że Czesi utrzymują się w dobrej formie.

Natomiast w jeszcze lepszej formie są Belgowie którzy eliminacje mistrzostw Świata rozpoczęli od zwycięstwa na Den Dreef z Walią 3-1. Na listę strzelców m.in. wpisali się wcześniej wspomniani Romelu Lukaku i Kevin De Bruyne.

W Lidze Narodów poza porażką na Wembley z Anglią 1-2 wygrali wszystkie mecze. W ostatniej kolejce pokonali Duńczyków 4-2. Ich najmocniejszym punktem jak widać jest ofensywa. Jednak Czesi też potrafią strzelać gole. Dlatego w sobotę w Pradze co najmniej trzech bramek nie można wykluczać, jak w 2017 roku, kiedy w Brukseli Belgia towarzysko wygrała z Czechami 2-1.

Typ: powyżej 2,5 gola

Poprzedni artykułWęgry – Polska – Typy bukmacherskie 25 marca (czwartek)
Następny artykułBułgaria – Włochy – Typy bukmacherskie 28 marca (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.