Reprezentacja San Marino to typowy dostarczyciel punktów, w każdych eliminacjach, czy to do mistrzostw Świata czy Europy nie wróży jej się nic dobrego. Nie inaczej będzie tym razem gdzie w pierwszej kolejce na wyjeździe podejmować będzie Cypr który oczywiście jest zdecydowanym faworytem. Tak więc dla gospodarzy powinien to być spacerek.

Typy Dnia – 21 marca (czwartek)

Będzie kolejna wysoka porażka reprezentacji San Marino?

Jeżeli gra San Marino, to zazwyczaj stawia się bramki, jakiś over lub handicapy i z tej drugiej opcji bym skorzystał, ponieważ jak wiadomo goście mają poważne problemy ze strzelaniem bramek, tak więc należy spodziewać się, że i tym razem raczej gola nie strzelą.

Czy reprezentacja Cypru jest w stanie wygrać to spotkanie co najmniej różnicą trzech bramek? oczywiście że tak. Jeżeli od samego początku potraktuje przeciwnika bardzo poważnie, z pełnym szacunkiem, to powinna wygrać przekonująco. W końcu walczy o awans do mistrzostw Europy prawda? no właśnie, takie mecze więc musi wygrywać. W lidze Narodów Cypryjczycy prezentowali się można powiedzieć nie najlepiej, w sześciu rozegranych meczach wygrali zaledwie jedno spotkanie.

Jednak przeciwników mieli zdecydowanie z wyższej półki niż San Marino, bo Norwegię, Bułgarię i Słowenię z którą trzeba podkreślić prezentowali się najlepiej zdobywając po dwóch meczach cztery punkty. Mimo że Cypr nie był faworytem, potrafił przed własną publicznością wygrać 2-1, z kolei w Słowenii zremisować 1-1. U siebie zremisował także z Bułgarią 1-1, jak więc widać, o wiele mocniejszym rywalom Cypryjczycy są w stanie napsuć sporo krwi.

Od San Marino różnią się tym, że przede wszystkim w składzie mają lepszych piłkarzy którzy mają więcej jakości. Proszę sobie wyobrazić, San Marino w ostatnich latach przegrywało mecz za meczem, jedyny remis udało im się odnotować w 2014 roku, dokładnie 15 listopada gdzie przed własną publicznością bezbramkowo zremisowali z Estonią, a tak to seria kolejnych porażek.

Nie od dziś wiadomo, że San Marino składa się z piłkarzy którzy w piłkę grają dla rozrywki, a nie zawodowo, więc co się dziwić że przegrywają mecz za meczem? no właśnie. Choć trzeba przyznać, że w ostatnich meczach nie tracili zbyt dużo bramek o czym świadczą porażki z Białorusią 0-2, Mołdawią 0-1, czy z Luksemburgiem 0-3. Niemniej liczę na to, że w czwartek Cypr wygra różnicą trzech bramek, zwłaszcza że swój mecz rozegra przed własną publicznością.

Ostatni raz obie drużyny spotkały się w 2007 roku, wtedy także mierzyły się w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2008, wówczas na wyjeździe Cypr wygrał z San Marino 1-0 oraz na swoim boisku także 3-0. I tym razem należy spodziewać się ich przekonującego zwycięstwa.

Typ: 1 (-2,5 Handicap)

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułEverton – Chelsea – 17 marca (niedziela)
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera w marcu
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.