Jak po 38. kolejkach będzie prezentować się górna część tabeli Premier League? które drużyny ostatecznie zajmą trzecie i czwarte miejsce? O jedną z tych lokat walczą The Blues którzy we wtorek podejmować będą Crystal Palace.

Typy Dnia – 7 lipca (wtorek)

Crystal Palace vs Chelsea. Typ i Analiza

Będzie to dla nich trzydzieste czwarte spotkanie w sezonie, ale jakże ważne w którym nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Aktualnie mają ich na koncie pięćdziesiąt siedem co na razie wystarcza do zajmowania czwartego miejsca w tabeli, ale co z tego skoro mają zaledwie dwa punkty przewagi nad piątym Manchesterem United? no właśnie. Jak więc widać, ich czwarte miejsce jest zagrożone. Podopieczni Franka Lamparda potrzebują zatem niezbędnych punktów jeżeli chcą sezon zakończyć w najlepszej czwórce Premier League.

Po ich ostatnich meczach kibice Chelsea nie powinni mieć obaw przed starciem z Crystal Palace, zwłaszcza że Orły odnotowały trzy porażki z rzędu. Owszem, nie da się ukryć, że Chelsea w ostatnim czasie na Olympic Stadium niespodziewanie przegrała z West Ham United 2-3. Mimo to porażka nie świadczy o ich słabej formie.

W niejednej analizie pisałem, że wpadki przytrafiają się najlepszym, zwłaszcza że do czynienia mamy z Premier League. Ostatnie przekonujące zwycięstwo z Watford 3-0 jest najlepszym dowodem tego, że The Blues nadal są w dobrej formie. Niestety kontuzji w tym meczu nabawił się Kante przez co prawdopodobnie zabraknie go na Selhurst Park w Londynie.

Niemniej i tak spodziewam się zwycięstwa Chelsea. Pod wodzą Franka Lamparda prezentuje się bardzo dobrze o czym zresztą świadczy jej zwycięstwo nie tak dawno z Manchesterem City 2-1. Poza porażką z West Ham jest niepokonana od 29 lutego. Wcześniej w Lidze Mistrzów przegrała z Bayernem 0-3. Po tamtej porażce wróciła na właściwe tory i niczym rozpędzony pociąg który spowolnił na Olympic Stadium (porażka z West Ham) znów przyśpiesza kierując się w stronę najlepszej czwórki Premier League.

Dwa ostatnie mecze Chelsea pokazały, że pod względem mentalnym jest dobrze przygotowana do końcówki sezonu, bo jednak po przegranej z West Ham potrafiła się podnieść i ograć Watford prawda? no właśnie, na dodatek w przekonującym stylu. Orły także powinna przegonić jak to uczynili The Reds 4-0, Burnley 1-0 i Lisy 3-0. Na koniec warto dodać, że cztery ostatnie mecze Crystal Palace vs Chelsea zakończyły się zwycięstwami The Blues.

Typ: 2

Poprzedni artykułVillarreal – Barcelona – 5 lipca (niedziela)
Następny artykułManchester City – Newcastle – 8 lipca (środa)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.