Sytuacja polskich drużyn na arenie międzynarodowej przed rewanżami wydaje się być nie najgorsza, walczy Piast, walczy Legia, choć w pierwszym meczu rozczarowała co nie znaczy, że zaprzepaściła szanse awansu do kolejnej rundy. Walczy także Cracovia która jest bliżej awansu do drugiej rundy eliminacji Ligi Europy, bowiem w pierwszym meczu na Słowacji zremisowała z Dun. Stredą 1-1.

Typy Dnia – 18 lipca (czwartek)

Kwalifikacje Ligi Europy: Po pierwszym meczu „Pasy” nieco bliżej drugiej rundy

Co pokazał ten mecz? ten mecz pokazał, że tak naprawdę obie drużyny stać na awans do kolejnej rundy rozgrywek. Oczywiście jak wiadomo po pierwszym spotkaniu w lepszej sytuacji są Pasy co nie znaczy że awansują dalej, przecież jeszcze jest rewanż prawda? no właśnie. W najbliższy czwartek krakowianom do awansu wystarczy bezbramkowy remis, pomóc też powinna im własna publiczność.

No ale właśnie, pytanie podstawowe, czy to wykorzystają? już w ostatnich meczach sparingowych można było zauważyć, że defensywa Cracovii szczerze mówiąc nie wygląda najlepiej. Pokazały to mecze z Orenburg i Pyunik z którymi przegrała po 0-1. Pokazał to także mecz z Dun. Streda która grając przed własną publicznością także stworzyła sobie parę dobrych sytuacji bramkowych.

Łącznie miała czternaście podejść do przeciwnika i oddała sześć strzałów w światło bramki. Owszem, można powiedzieć, iż Cracovia rozegrała całkiem niezłe spotkanie, w końcu strzeliła bramkę prawda? no własnie. Choć bardzo szczęśliwe, bo po rykoszecie, więc była to bramka samobójcza, ale ok, nieważne, gol jest golem.

Powiem tak, krakowianie zremisowali troszkę na własne życzenie, przy prowadzeniu 1-0 nie poszli za ciosem, a zremisowali dlatego, ponieważ zabrakło im najważniejszego, koncentracji, już cztery minuty później stracili gola na 1-1 przez własne błędy w defensywie. Małe podsumowanie po tym meczu? Cracovia rozegrała niezłe spotkanie, w końcu nie przegrała, ale też jakichś super zawodów nie rozegrała.

Czego obawiam się w rewanżu? przede wszystkim koncentracji piłkarzy Cracovii, jeżeli pod względem mentalnym będą źle przygotowani, to naprawdę w czwartek będą mieli pod górkę, bo z pewnością Dun. Streda nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Bukmacherzy stawiają krakowski klub w roli faworyta, jednak ja znalazłem inne rozwiązanie na to spotkanie, over 1,5 po kursie 1.30 w STS. Po nieco wyższym można spróbować także over 2 po kursie 1.46 w LVBet, czyli w przypadku dwóch bramek zwrot.

Na zwycięstwo którejś z drużyn w moim odczuciu nie warto stawiać, ponieważ obie w pierwszym meczu pokazały, że stać je na zwycięstwo w rewanżu, moim zdaniem faworyta więc tu nie ma. Mimo, że to Cracovia rewanż rozegra przed własną publicznością, no ale właśnie, martwię się o jej defensywę co mogą wykorzystać goście.

Typ: powyżej 1,5 gola

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułDun. Streda – Cracovia – 11 lipca (czwartek)
Następny artykułNewcastle – West Ham – 20 lipca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.