Mistrzowie Francji rozpoczną nowy sezon Ligue 1 od wyjazdowego spotkania z Clermont. Oczywiście są zdecydowanym faworytem. Nie możne być inaczej. Transmisja w CANAL+ Sport 2, Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszam do analizy.

Clermont – PSG – Typy bukmacherskie 6 sierpnia (sobota)

Clermont vs PSG. Typ i Analiza

Kontuzje Draxlera i Pembele nie zmieniają faktu, że paryżanie przystąpią do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. W poprzednim sezonie w Ligue 1 byli poza zasięgiem, mając na koniec aż piętnaście punktów przewagi nad drugą Marsylią.

Mało tego że mistrzowie Francji dokonali poważnych wzmocnień, to w dodatku w klubie pozostały takie gwiazdeczki jak Kylian Mbappe i Neymar z Messim na czele. Jak więc widać, w nowym sezon trzeba będzie ich się bać.

Oczywiście przewiduję wysokie zwycięstwo PSG. Zwłaszcza że w meczach sparingowych pozostawili po sobie dobre wrażenie co świadczy o ich bardzo dobrej formie. Potwierdzili to w Superpucharze Francji pokonując pewnie Nantes 4-0.

Clermont w poprzednim sezonie do końca walczyło o utrzymanie. Ostatecznie zajęło siedemnaste miejsce w tabeli. Trzy ostatnie sparingi zakończyło zwycięstwem. Wygrało z Toulouse 1-0, Rodez 2-0, oraz takim samym rezultatem pokonało Montpellier.

Jednak w starciach ubiegłego sezonu z PSG piłkarze Clermont nie mieli kompletnie nic do powiedzenia. Dowód? Przed własną publicznością zostali rozbici aż 1-6. Natomiast w Paryżu przegrali 0-4. Jak więc widać, w rywalizacji tych drużyn wszystko przemawia na korzyść mistrzów Francji.

Typ: 2 -1,5 handicap (kurs 1.67 na STS)

Poprzedni artykułS. Tiraspol – Maribor – Typy bukmacherskie 26 lipca (wtorek)
Następny artykułPilzno – S. Tiraspol – Typy bukmacherskie 9 sierpnia (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.