Niezwykle ciekawie zapowiada się wtorkowe spotkanie pomiędzy Chorwacją a Szkocją. Obie reprezentacje zmierzą się w ramach trzeciej kolejki mistrzostw Europy 2020. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 22 czerwca (wtorek)

Chorwacja vs Szkocja. Typ i Analiza

Wicemistrzowie Świata jak i Szkoci nadal mają szanse awansować do 1/8 finału turnieju. Mimo że po dwóch rozegranych meczach mają jeden punkt na koncie. Przed tym meczem w nieco lepszej sytuacji są Chorwaci którzy z bilansem bramkowym 1-2 zajmują trzecie miejsce w grupie.

Z kolei reprezentacja Szkocji z bilansem 0-2 plasuje się na miejscu czwartym. Oczywiście obie drużyny powalczą o zwycięstwo. Faworyta trudno wskazać. Uważam jednak, że większe szanse na trzy punkty mają Chorwaci, mimo że spotkanie rozegrają w Glasgow.

Z Anglią po bramce Sterlinga przegrali 0-1. Chociaż obie reprezentacje stworzyły sobie po osiem sytuacji bramkowych. W drugim spotkaniu wicemistrzowie Świata zremisowali z Czechami 1-1.

Natomiast Szkoci po dwóch bramach Schicka ulegli Czechom, by następnie pokrzyżować plany Anglikom i niespodziewanie zremisować 0-0. Jednak w moim odczuciu podopieczni Southgate’a zremisowali na własne życzenie.

W rywalizacji tych reprezentacji stawiam w kierunku Chorwacji, ponieważ przemawia za nimi większe doświadczenie. Ponieważ selekcjoner Szkotów nie będzie mógł skorzystać z usług Billy’ego Gilmoura który ma koronawirusa. Petkovic, Perisić, Rebić czy Modrić to nieprzeciętni piłkarze którzy moim zdaniem w meczu ze Szkocją będą mieli więcej do powiedzenia.

Typ: 1X

Poprzedni artykułFinlandia – Belgia – Typy bukmacherskie 21 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułWalia – Dania – Typy bukmacherskie 26 czerwca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.