Po ostatniej wpadce z drużyną Szabli podopieczni Franka Lamparda skomplikowali sobie sytuację w tabeli. Niespodziewanie zgubili trzy punkty. Kolejnej wpadki z Kanarkami już im nikt nie wybaczy.

Typy Dnia – 14 lipca (wtorek)

Chelsea vs Norwich. Typ i Analiza

Ostatnie miejsce w Premier League zajmuje Norwich. Przed nimi trzy ostatnie mecze w ekstraklasie angielskiej. W przyszłym sezonie walczyć będą o powrót do Premier League. Chelsea nie może tracić punktów w meczach z drużynami które znajdują się w dolnej części tabeli, mam tu na myśli niedawną porażkę z West Ham United 2-3.

Już na pewno nikt nie zaakceptuje straty punktów w meczu z drużyną która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Kanarki przegrały w tym sezonie dwadzieścia cztery spotkania i straciły 67 bramek. Po 36. kolejce powinny mieć 25 porażek na koncie.

Jeżeli podopieczni Franka Lamparda chcą sezon zakończyć w TOP 4 Premier League, to absolutnie muszą z takimi drużynami wygrywać w przekonującym stylu. Zwłaszcza że grać będą na swoim boisku. Ich trzecie miejsce w tabeli jest zagrożone, bowiem mając sześćdziesiąt punktów na koncie na plecach czują oddech Leicesteru (4. miejsce) i Manchesteru United (5. miejsce).

Jak więc widać, wtorkowe spotkanie muszą obowiązkowo wygrać. Na sensację się nie zanosi, ponieważ Kanarki są totalnie bez formy. Przegrały siedem ostatnich spotkań w Premier League. Poza tym pożegnały się także z pucharem Anglii przegrywając po dogrywce z Manchesterem United 1-2.

Ich ostatni mecz zakończył się kolejną porażką z West Ham United 0-4, w dodatku na swoim boisku. Jeżeli wysoko przegrywa się z drużynami które walczą o utrzymanie to naprawdę bardzo źle to wróży przed starciem z Chelsea. Z drugiej strony z pewnością w tych ostatnich meczach sezonu Kanarkom brakuje motywacji przez spadek z Premier League.

Defensywa Norwich jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski. Chelsea przegrała z drużyną Sheffield United 0-3 ponieważ źle była do tego meczu przygotowana fizycznie. Na Stamford Bridge w ostatnim czasie prezentuje się znacznie lepiej o czym świadczą zwycięstwa z Manchesterem City 2-1 i Watford 3-0. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że we wtorek The Blues przekonująco pokonają Norwich. Niewykluczone że na boisku pojawi się N’Golo Kante który czuje się coraz lepiej.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)

Poprzedni artykułWolves – Everton – 12 lipca (niedziela)
Następny artykułAC Milan – Parma – 15 lipca (środa)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.