Na Stamford Bridge w sobotę zawita drużyna Burnley która podejmować będzie Chelsea. Czy piłkarze Franka Lamparda wywiążą się z roli faworyta i zainkasują trzy punkty? Co warto stawiać? odpowiedź poniżej.

Typy Dnia – 11 stycznia (sobota)

Premier League: Chelsea vs Burnley. Typ i Analiza

Po kursie w granicach 1.30 moim zdaniem nie ma sensu stawiać na zwycięstwo Chelsea, ponieważ w dalszym ciągu niepokoi mnie jej defensywa. Wprawdzie ostatnio w pucharze Anglii wygrała z Nottingham 2-0 gdzie przed własna publicznością bardzo dobrze zaprezentowała się w obronie, ale jakby nie patrzeć mierzyła się z drużyną która na co dzień występuje na zapleczu Premier League. Wcześniejsze mecze Chelsea no cóż, do najlepszych nie należały, bo między innymi tylko zremisowała z Brighton 1-1 i na swoim boisku przegrała z Southampton 0-2.

Natomiast jej zwycięstwo z Arsenalem 2-1 jest najlepszym dowodem na to, że piłkarze Franka Lamparda prezentują się nierówno, są nieprzewidywalni, dlatego jak już napisałem, po tak nikim kursie nie warto ryzykować i stawiać na ich zwycięstwo. Burnley zajmuje dopiero piętnaste miejsce w Premier League i ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Wygląda na to, że do końca sezonu walczyć będzie o utrzymanie. Z czwartą w tabeli Chelsea łatwo o punkty nie będzie, jednak ostatnie bezpośrednie mecze pokazały, że Burnley wcale nie jest aż tak słabe co pokazuje ligowa tabela, to zespół który nie boi się czołowych drużyn Premier League.

W październiku przed własną publicznością zdołał dwukrotnie przełamać defensywę The Blues strzelając dwa gole, ostatecznie jednak przegrał 2-4. Ale chociażby w poprzednim sezonie na Stamford Bridge napsuł defensorom Chelsea sporo krwi gdzie zremisował 2-2.

Jak więc widać, na Burnley trzeba uważać, tym bardziej że każdy mecz jest dla tej drużyny niezwykle ważny, bowiem ich sytuacja w tabeli nie wygląda najlepiej. Natomiast piłkarze Franka Lamparda nadal mnie nie przekonują, w defensywie mają jeszcze swoje słabości o czym przekonaliśmy się w niejednym meczu w którym też byli murowanym faworytem, a rozczarowywali na całej linii.

Typ: powyżej 2,5 gola

Poprzedni artykułWatford – Tranmere – 4 stycznia (sobota)
Następny artykułAston Villa – Manchester City – 12 stycznia (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.