Mistrzowie Anglii jak na razie nie zamierzają odpuszczać w żadnych rozgrywkach, walczą aż na czterech frontach, w Lidze Mistrzów, Premier League, Pucharze Anglii oraz Pucharze Ligi. W tych ostatnich rozgrywkach w 100% można powiedzieć są już w finale, bo w pierwszym meczu na Etihad Stadium przejechali się po Burton gromiąc ich aż 9-0! Także rewanżowy mecz jak widać będzie dla „The Citizens” tylko formalnością. Co warto stawiać? czy mimo hokejowego zwycięstwa i tym razem wygrają? a może zlekceważą przeciwnika? Odpowiedź poniżej.

Typy Dnia – 23 stycznia (środa)

Pewnie większość z was nieraz w tym sezonie oglądało w akcji piłkarzy City i trzeba przyznać imponują formą przede wszystkim strzelecką prawda? no właśnie. Po wykonanej „egzekucji” na piłkarzach Burton gdzie przeciwnik był po prostu bez szans. Następną ofiarą stały się „Wilki” które na ich terenie też nie miały nic do powiedzenia o czym świadczy porażka 0-3, nawet celnego strzału na bramkę nie oddali, z dobrej strony pokazał się Gabriel Jesus który zaliczył dwie bramki. Ten pan jest w znakomitej formie co pokazał także we wcześniejszych meczach, ale ostatnio w meczu przeciwko Huddersfield Guardiola postanowił dać mu wolne co nie przeszkodziło w wygraniu tego meczu na wyjeździe 3-0. To wszystko pokazuje jak mocną kadrę mają mistrzowie Anglii, ale dobrze, wróćmy do rewanżu z Burton, oczywiście są zdecydowanym faworytem co nie dziwi.

Burton to drużyna która występuje w League One, tam sklasyfikowana jest dopiero na trzynastym miejscu i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową, mimo to nie może być jeszcze pewna utrzymania. Burton lepiej spisuje się w meczach przed własną publicznością niż na wyjazdach gdzie w czternastu rozegranych meczach wygrał zaledwie trzy mecze, cztery razy zremisował i odnotował siedem porażek, zaś u siebie to bilans 7-2-5. Więc w teorii ten zespół jak widać lepiej radzi sobie u siebie, ale czy w meczu z taką firmą jak Manchester City ma to jakieś znaczenie? no właśnie, oczywiście że nie, krótko mówiąc Burton to drużyna amatorska. Nawet jeżeli Guardiola wystawi na ten rewanżowy mecz skład rezerwowy to i tak ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo, co tu dużo gadać, w końcu są dziś najlepsi na terytorium Anglii.

Jeżeli chodzi o zakład na to spotkanie, to myślę że można spróbować zagrać na bramki, mam tu na myśli powyżej 3 gola, czyli przy trzech bramkach zwrot, a jest wielka szansa że minimum cztery gole padną. Burton nie jest w najlepszej formie, wysoka porażka z City oczywiście nie dziwi, ale w lidze także traci bramki, w dwóch ostatnich meczach stracił ich pięć. Na swoim boisku przegrali z Gillingham 2-3 i na wyjeździe podzielili się punktami z Doncaster 2-2. Można powiedzieć że po porażce z City ich piłkarze kompletnie zapomnieli się jak się gra w piłkę, no ale naprawdę, po porażce 0-9 naprawdę trudno dojść do siebie. Prawdopodobnie w środę „The Citizens” zagrają składem rezerwowym, a przynajmniej tak mi się wydaje. W każdym razie jakim by nie zagrali to i tak powinni parę bramek strzelić, bo inni też będą się chcieli pokazać trenerowi z jak najlepszej strony, ale jak już zobaczymy Gabriela Jesusa, to o bramki jestem spokojny. W każdym razie spodziewam się dużej ilości goli zwłaszcza ze strony gości.

Typ: powyżej 3 gola

Następny artykułKonkurs na sporty wirtualne z Forbet
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.