W najbliższy wtorek rozegrane zostaną dwa spotkania angielskiej Premier League. W pierwszym o godzinie 20:30 na Turf Moor zmierzą się drużyny Burnley i Watford. Zapraszam do analizy.

Burnley – Watford – Typy bukmacherskie 18 stycznia (wtorek)

Burnley vs Watford. Typ i Analiza

Przed tym spotkaniem obie drużyny są bez formy, także więc na Turf Moor powinniśmy się spodziewać każdego rozstrzygnięcia. Najbardziej jednak spodziewam się bramek.

Obie drużyny bronią się przed spadkiem. W najgorszej sytuacji są piłkarze Burnley którzy z dorobkiem jedenastu punktów zamykają tabelę Premier League. Ostatnie wyjazdowe spotkanie z Leeds zakończyli porażką 1-3.

Natomiast „Szerszenie” mają na koncie trzy punkty więcej przez co sklasyfikowane są na siedemnastym miejscu w tabeli. Ale jak widać, też nie mogą spać spokojnie, gdyż znajdują się tuż nad strefą spadkową.

Po siedmiu porażkach z rzędu w ostatnim wyjazdowym spotkaniu z Newcastle podzieliły się punktami. Kibice zobaczyli dwa gole. Jednak defensywa obu drużyn jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski.

Dlatego na Turf Moor liczę na gole. Przed tym meczem większe problemy kadrowe ma szkoleniowiec gości który nie będzie mógł skorzystać z usług m.in. Baaha, Etebo, oraz Louzy, Masiny i Troosta-Ekonga którzy występują w Pucharze Narodów Afryki.

Typ: powyżej 1,5 gola (kurs 1.36 na Fortuna)

Poprzedni artykułDortmund – Freiburg – Typy bukmacherskie 14 stycznia (piątek)
Następny artykułInter – Venezia – Typy bukmacherskie 22 stycznia (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.