Wieczorem o godzinie 20:45 w Sofii reprezentacje Bułgarii oraz Włoch bezpośrednio zmierzą się w ramach drugiej kolejki eliminacji Mistrzostw Świata. Transmisja spotkania w Polsat Sport Premium 2. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 28 marca (niedziela)

Bułgaria vs Włochy. Typ i Analiza

Bez wątpienia zdecydowanym faworytem tego starcia są Włosi. W rankingu FIFA znajdują się na dziesiątym miejscu. Natomiast reprezentacja Bułgarii lokuje się na miejscu sześćdziesiątym ósmym.

W ostatnich meczach Ligi Narodów Bułgarzy prezentowali się poniżej oczekiwań swoich kibiców. W swojej grupie zajęli ostatnie miejsce. Nie odnieśli żadnego zwycięstwa. Przypomnijmy, mieli Walię, Finlandię oraz Irlandię z którą w ostatniej kolejce zremisowali 0-0.

Natomiast w inauguracyjnym spotkaniu eliminacji Mistrzostw Świata na swoim boisku przegrali ze Szwajcarią 1-3. W meczu z tym rywalem także pozostawili po sobie złe wrażenie co jest złym znakiem przed rywalizacją z Włochami.

Reprezentacja Italii zapomniała jak smakuje porażka. Swój ostatni mecz przegrała w 2018 roku, dokładnie 10 września w Lidze Narodów z Portugalią 0-1. Następnie większość spotkań wygrała. Choć po drodze przytrafiły jej się także remisy.

Nie można jednak mówić o złej formie włoskich piłkarzy, skoro cztery ostatnie mecze zakończyli zwycięstwem. Towarzysko pokonali Estonię 4-0, w Lidze Narodów Polskę 2-0 oraz Bośnie i Hercegowinę 2-0. I w pierwszym meczu eliminacji MŚ takim samym wynikiem ograli Irlandię Północną. Jak więc widać, Włosi są w dobrej formie przez co spodziewam się ich zwycięstwa.

Typ: 2

Rate this post
Poprzedni artykułCzechy – Belgia – Typy bukmacherskie 27 marca (sobota)
Następny artykułGibraltar – Holandia – Typy bukmacherskie 30 marca (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.