Specjalną akcję promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher STS na sam start, gdzie to można liczyć na limitowane bonusy powitalne w postaci Cashbaców, a także premii za depozyty.

Aktualny kod promocyjny w STS

Aktualny kod promocyjny w STS

Warto jest mieć na uwadze, że pierwsza, a zaraz podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja kontra na stronie www.STS.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane.

Następnie pozostaje już graczowi wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna opcja, aby to wykonać. Później takiej możliwości użytkownik nie będzie posiadał.

Bonus do 1640 PLN na start w STS

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje graczowi dokonanie pierwszego depozytu, za który gracz otrzyma premię 100% do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik wpłacił na swoje konto 250 PLN. Taką samą kwot otrzyma w formie środków bonusowych. Łącznie będzie posiadał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus od bukmachera Fortuna za rejestrację bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowo za kolejne dwie wpłaty również zostaną przyznaje premie od bukmachera STS online, odpowiednio:

  • bonus 50% do 500 PLN za drugi depozyt
  • bonus 50% do 700 PLN za trzeci depozyt

W dodatkowo każdy gracz, który wpisał wyżej w wymieniony kod promocyjny będzie mógł skorzystać z pierwszego bezpiecznego zakładu do 100 PLN. Dodatkowo w prezencie każdy z użytkowników będzie mógł liczyć na Cashbacki:

  • do 20 PLN na gry karciane, m.in. poker w Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

To wszystko sprawia, że każdy nowy gracz na sam start będzie mógł liczyć na extra kasę powitalną o łącznej wartości nawet 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEverton – Crystal Palace – Typy bukmacherskie 19 maja (czwartek)
Następny artykułArsenal – Everton – Typy bukmacherskie 22 maja (niedziela)
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.