Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w do fazy grupowej Champions League awansują piłkarze Salzburga którzy w pierwszym spotkaniu na Red Bull Arena pokonali Brondby 2-1. W rewanżu także spodziewam się ich zwycięstwa.

Typy Dnia – 25 sierpnia (środa)

Brondby vs Salzburg. Typ i Analiza

W Salzburgu mistrzowie Austrii odnieśli jak widać skromne zwycięstwo, różnicą jednego gola. Ale powinni strzelić zdecydowanie więcej bramek, bo sytuacji bramkowych stworzyli sobie masę.

Częściej utrzymywali się przy piłce, bo 74% czasu, mieli dwadzieścia dziewięć podejść do przeciwnika i oddali dziesięć strzałów w światło bramki. Duńczycy byli cieniem samego siebie. Stworzyli sobie zaledwie dwie okazje na strzelenie gola.

W tym pierwszym meczu mieli naprawdę sporo szczęścia czego może im zabraknąć w meczu rewanżowym. Oczywiście polecam stawiać na zwycięstwo faworyta, czyli Salburga który jest w bardzo wysokiej formie.

Ostatnio w lidze pokonali A. Klagenfurt 3-1, tym samym było to ich piąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Dodajmy, że rozegrano w lidze pięć kolejek. Jak więc widać, mają komplet punktów na koncie, czyli piętnaście przez co są liderem.

Mistrzowie Danii są bez formy o czym doskonale świadczą ostatnie wyniki. W tym sezonie nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwo. Ostatnio w lidze zremisowali z Odense 2-2. Brondby bardzo słabo prezentuje się w defensywie, a do tego ma problemy kadrowe. Niespodzianki więc nie przewiduję.

Typ: 2

Poprzedni artykułFerencvaros – Young Boys – Typy bukmacherskie 24 sierpnia (wtorek)
Następny artykułAtl. Madryt – Villarreal – Typy bukmacherskie 29 sierpnia (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.