W niedzielę piłkarze Brighton staną przed wielką szansą zainkasowania trzech punktów, bowiem na Amex Stadium podejmować będą Sheffield Utd które po trzynastu rozegranych kolejkach zamyka tabelę Premier League.

Typy Dnia – 20 grudnia (niedziela)

Brighton vs Sheffield United. Typ i Analiza

Choć Mewy mają zaledwie dwa zwycięstwa na koncie, pięć remisów, a sześć spotkań przegrały, to w przeciwieństwie do Sheffield Utd i tak są dziś mocniejszą drużyną o czym świadczy tabela ligowa i dziesięć punktów różnicy między obiema drużynami.

Gracze Brighton z dorobkiem jedenastu punktów plasują się na szesnastym miejscu. Szable mają zaledwie jeden punkt, ponieważ w obecnych rozgrywkach odnotowały aż dwanaście porażek. Jak więc widać, prawdopodobnie po tym sezonie pożegnają się z Premier League.

W poprzednim jak wiadomo Szable prezentowały się rewelacyjnie pod każdym względem. Dziś brakuje im wszystkiego. Zaledwie siedem strzelonych bramek mówi wszystko, mają duży problem ze skutecznością. Ostatnia porażka z Manchesterem United 2-3 o niczym nie świadczy.

Jak widać, w tym meczu piłkarze Sheffield Utd zdołali strzelić dwa gole, ale z tego powodu, że Czerwone Diabły im na to pozwoliły. Wcześniej na wyjeździe przegrali ze Southampton 0-3, Leicester 1-2, West Brom 0-1 i West Ham 0-1.

Wymieniłem tylko parę spotkań w których prezentowali się po prostu kiepsko. Piłkarze Brighton wręcz przeciwnie. Ostatnimi czasy zatrzymali Liverpool 1-1, a ostatnio bezbramkowo zremisowali z Fulham. I choć też przytrafiły im się porażki jak z Leicester 0-3 czy Southampton 1-2, to jednak w porównaniu do Sheffield Utd w ich meczach było widać więcej jakości.

Dlatego uważam, że w niedzielę gospodarze mają większe szanse na zwycięstwo. W poprzednim sezonie Mewy przegrały na Amex Stadium z drużyną Sheffield Utd 0-1, ale jak dobrze pamiętamy, wtedy Szable były zdecydowanie mocniejsze, a dziś są jak wrak.

Typ: 1

Poprzedni artykułCrystal Palace – Liverpool – Typy bukmacherskie 19 grudnia (sobota)
Następny artykułValladolid – Barcelona – Typy bukmacherskie 22 grudnia (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.