Poza turniejem EURO 2020 rozgrywane są także mecze Copa America gdzie emocji także nie brakuje. W piątek w ramach drugiej kolejki tych rozgrywek Brazylia zmierzy się z Peru. Transmisja w TVP Sport.

Typy Dnia – 18 czerwca (piątek)

Brazylia vs Peru. Typ i Analiza

W ostatnich meczach Brazylijczycy prezentowali się znakomicie. Grają jak z nut! Copa America rozpoczęli od pewnego zwycięstwa z Wenezuelą 3-0. Na listę strzelców m.in. wpisał się jeden z najlepszych piłkarzy Świata Neymar.

W Rio de Janeiro Canarinhos zaprezentowali pokaz siły. Przeciwnik nie miał praktycznie nic do powiedzenia. Stworzył sobie zaledwie trzy sytuacje bramkowe. Brazylijczycy mieli osiemnaście podejść do rywala.

Równie dobrze spisywali się podczas eliminacji mistrzostw Świata. W sześciu rozegranych meczach odnieśli komplet zwycięstw. W ostatniej kolejce poradzili sobie z Paragwajem 2-0. Mają już sześć punktów przewagi nad drugą Argentyną.

W najbliższym meczu z Peru oczywiście spodziewam się zwycięstwa Brazylii. Bukmacher Betfan wystawił kurs 1.25. Nie mogło być inaczej, w końcu Canarinhos idą jak burza!

W najnowszym meczu reprezentacja Peru w ramach eliminacji mistrzostw Świata niespodziewanie wygrała z Ekwadorem 2-1. Jednak wcześniej spisywała się znacznie gorzej przegrywając z Kolumbią 0-3, Argentyną 0-2, Chile 0-2 i Brazylią 2-4. W rankingu FIFA zajmuje 27. miejsce. Brazylia jest trzecia. Niespodzianki więc nie przewiduję, zwłaszcza że w najnowszym meczu z Peru w kwalifikacjach MŚ Canarinhos wygrali 4-2.

Typ: 1

Poprzedni artykułTurcja – Walia – Typy bukmacherskie 16 czerwca (środa)
Następny artykułPortugalia – Niemcy – Typy bukmacherskie 19 czerwca (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.