Faza grupowa Copa America za nami, przed nami faza pucharowa, czyli ćwierćfinały, pierwsze mecze rozegrane zostaną już w najbliższy piątek. Najpierw na boisko wybiegną piłkarze reprezentacji Brazylii oraz Paragwaju. Spotkanie rozegrane zostanie na Arena do Gremio w Porto Alegre o godzinie 2:30 w nocy czasu Polskiego.

Typy Dnia – 28 czerwca (piątek)

Brazylia vs Paragwaj w ćwierćfinale Copa America 2019

Faworyta wskazać bardzo łatwo, oczywiście jest nim gospodarz turnieju, czyli Brazylia która poza wpadką z Wenezuela odniosła dwa zwycięstwa w grupie gromadząc tym samym siedem punktów. Więc do ćwierćfinału awansowała z pierwszego miejsca mając za sobą wcześniej wspomnianą Wenezuelę, Peru i Boliwię.

Wracając do jej spotkania z Wenezuelą z którą zremisowała 0-0, z całą pewnością można powiedzieć, że wynik nie odzwierciedla obrazu gry, bowiem Canarinhos częściej byli w posiadaniu piłki, stworzyli sobie aż dziewiętnaście sytuacji bramkowych. Dlaczego więc zremisowali? no właśnie, ponieważ przede wszystkim zabrakło skuteczności, bowiem oddali zaledwie jeden strzał w światło bramki przeciwnika.

Tak więc można powiedzieć, że to był ich najsłabszy mecz na tegorocznym Copa America co nie znaczy, że Brazylia jest pod formą, absolutnie tak nie jest o czym zresztą świadczą jej dwa pozostałe mecze w których pokazała się z tej lepszej strony. W pierwszej kolejce zgodnie z planem wygrała z Boliwią 3-0 stwarzając sobie dwadzieścia sytuacji bramkowych i oddając pięć celnych strzałów na bramkę rywala który z kolei był bez szans.

Natomiast w ostatniej trzeciej kolejce jej przeciwnikiem było Peru. W tym meczu Canarinhos dali wszystkim do zrozumienia, że remis z Wenezuelą to był czysty przypadek, Peru rozgromili aż 5-0. Jakby tego było mało, w doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał Gabriel Jesus.

Jak więc widać, zwycięstwo Brazylii mogło być jeszcze bardziej przekonujące co i tak nie zmienia faktu, że rozegrała bardzo dobre zawody i wygrała zasłużenie. I właśnie to ostatnie spotkanie jest najlepszym dowodem, że Brazylijscy piłkarze są w bardzo dobrej dyspozycji, dlatego w piątek spodziewam się ich zwycięstwa. Jaki zakład na to spotkanie? myślę że po kursie 1.40 w Totolotek można stawiać na ich wygraną z handicapem -1,5.

Paragwaj nie należy do najlepszych, do ćwierćfinału awansował szczęśliwie zajmując w swojej grupie trzecie miejsce. Co ciekawe, nie odnotował żadnego zwycięstwa, remisując z Katarem 2-2, niespodziewanie z Argentyną 1-1 i przegrywając z Kolumbią 0-1. Jak więc widać, mimo to Paragwaj znalazł się w ćwierćfinale.

Największym problemem tej reprezentacji jest defensywa. Z kolei najmocniejszą bronią Canarinhos jest ofensywa, dlatego spodziewam się ich przekonującego zwycięstwa. W końcu mają piłkarzy klasowej światy jak Philippe Coutinho czy Roberto Firmino który z Liverpoolem wygrał Ligę Mistrzów.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)

Poprzedni artykułEkwador – Japonia – 25 czerwca (wtorek)
Następny artykułKupony bez podatku z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.