Forbet jest to jedyny obecnie bukmacher, który daje swoim graczom bonus na ich urodziny w kwocie 20 PLN. Jednak, dotyczy to tylko tych graczy, którzy są aktywni u wspomnianego operatora.

Promocja dotyczy tych graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także są aktywnie na stronie operatora, tzn. dokonują wpłat i zawierają zakłady.

Ponadto bonus urodzinowy od bukmachera Forbet otrzymają Ci gracze, którzy w okresie trzech ostatnich miesięcy dokonali depozytu w kwocie minimum 100 PLN. Ponadto dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą. I do tego obchodzą w danym dniu urodziny. Obrót jest liczony od dnia poprzedzającego dzień urodzin.

Jeżeli spełniasz te powyższe warunki to bukmacher przyzna bonus urodzinowy w kwocie 20 PLN.

Aby móc wypłacić bonus urodzinowy należy dokonać przynajmniej dwukrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie minimalnym 2.00. Mogą być to kupony pojedyncze jak i wielokrotne.

Warto jest również pamiętać, że bonus urodzinowy przypisywany jest codziennie od poniedziałku do piątku. Przykładowo urodziny będzie obchodzić w sobotę bądź niedzielę. To bonus zostanie przypisany w najbliższy poniedziałek po Twoich urodzinach.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na sporty wirtualne z Forbet
Następny artykułLvBet zwiększa wygrana na LaLiga o 14%!!
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.