Bukmacher Etoto oferuje limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom na sam start. Każdy z graczy może liczyć na premię nawet o wartości 1500 PLN.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Do 1500 PLN na start u bukmachera Etoto.

Etoto jest to jeden z bardziej popularnych bukmacherów w Polsce. Gracze mogą w nim liczyć na regularne bonusy za obstawienie meczy.

Jaki jest bonus powitalny w Etoto?

Chcąc liczyć na bonus startowy najpierw trzeba założyć konto na stronie www.etoto.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Zaznaczyć jest warto, że chcąc liczyć na premie powitalna nie trzeba nigdzie wpisać hasła promocyjnego, ani do tej oferty się zapisywać.

Bonus bez depozytu

Po tym, jak gracz założy konto koniecznie musi już tylko dokonać wpłaty, a wówczas będzie mógł liczyć na darmowe środki:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1200 PLN w gratisie otrzyma taka samą wartość. Łącznie typer będzie posiadał 2400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest dodać, że za otrzymane środki gracz może bez żadnych problemów obstawiać mecze. A na pewno jest co typować, ponieważ obecnie są rozgrywane mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022.

Zaznaczyć jest warto, że promocją jest objęty pierwszy depozyt. Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna premia, jaka może zostać przyznana użytkownikom to nawet 1500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna
Następny artykułWolfsburg – Dortmund – Typy bukmacherskie 24 kwietnia (sobota)
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.