Legalny bukmacher eWinner oferuje każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną za początek. Już na start gracz może otrzymać bonus o wartości 610 PLN.

Nowy kod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner

Nowy kod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner

A na co może liczyć każdy nowy użytkownik? W skład pakietu powitalnego u bukmachera eWinner wchodzą zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz premia za drugi depozyt do 500 PLN.

Podstawowa czynność, jaka należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy podać swoje podstawowe dane.

Aktualny kod w eWinner 2021:

Jednak chcąc skorzystać z powyższych bonusów należy wpisać kod promocyjny ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna można, aby to zrobić.

Następnie trzeba dokonać już depozytu i zagrać pierwszy kupon. Jeśli okaże się ograny to super. Cała wygraną znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki do 110 PLN.

Bonus bez depozytu

Dodatkowo to nie wszystko co oferuje typerom znakomity bukmacher eWinner. Po dokonaniu drugiej wpłaty typer otrzyma premie jej równowartości do 500 PLN


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHolandia – Gruzja – Typy bukmacherskie 6 czerwca (niedziela)
Następny artykułPolska – Islandia – Typy bukmacherskie 8 czerwca (wtorek)
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.