Bonus 100% za pierwszą wpłatę oferuje nowym graczom bukmacher PZBuk, a maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Wystarczy dokonać depozyt i wpisać kod promocyjny, aby dostać darmowe znalazły się na koncie gracza do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

500 PLN tyle do odebrania w nowej promocji PZBuk

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Pzbuk.

Pierwszy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Ten proces jest bardzo prosty, więc każda osoba bez większych problemów w szybkim czasie założy konto.

Aktualny kod promocyjny bukmachera PZBuk na bonus 500 PLN

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE oraz zaznaczenie opcji aktywacji bonusu. Obie te czynności można należy wykonać w formularzu rejestracyjnym.

Po spełnionych warunkach gracz może dokonać wpłaty, która jest objęta promocją. Wysokość bonusu uzależniona jest od depozytu, np. gracz dokonał wpłaty w wysokości 400 PLN druga taka sama wartość trafi na konto gracza w formie środków bonusowych.

betfan kod promocyjny

W ramach tej promocji użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 500 PLN.

To nie wszystkie jest promocje jakie oferuje legalny bukmacher PZBuk graczom. Bowiem można liczyć na takie akcje, jak chociażby „komborakieta” czy też „kombodoładowanie”, gdzie wspomniany operator zwiększa wygrane graczom. Poza tym gracze również mogą liczyć chociażby na promocję Happy Hours.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan
Następny artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 1000 PLN
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.