Bukmacher STS w swojej ofercie posiada ciekawą ofertę promocyjną graczom, którzy obstają Esport. Wszyscy typerzy co tydzień mogą liczyć na extra bonus, który może wynieść nawet 25 PLN.

Mniejsze przegrane na Esport. Gotówka dla typerów.

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie Esportu stało się dużo bardziej popularne niż to miało miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Wynika to z tego, że zdecydowana większość dyscyplin zwyczajnie jest zawieszona i tym samym oferty bukmacherów nie są zbyt bogate.

To wszystko sprawia, że bukmacher STS oferuje bardzo ciekawą ofertę promocyjną „Bezpieczne 25 PLN na E-sport. Graj i odbierz cotygodniowy bonus”, w której to co tydzień przyznaje darmowe środki za przegrane zakłady. Wspomniana akcja trwa do odwołania, ale każdy okres rozliczeniowego trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj. Koniecznie musisz się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który to znajduje się w zakładce tej promocji.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy.

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji może już obstawiać mecze. Bukmacher STS w ramach tej oferty dopuszcza wyłącznie zakłady pojedyncze, tzw. SOLO. Kurs minimalny każdego zdarzenia oddanego przez gracza nie może być mniejszy niż 1.85.

Typer ma prawo oddać typ z dowolnej gry Esportowej. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować chociażby w takich grach, jak m.in. DOTA 2, CS, LoL, czy też Overwatch i FIFA.

Darmowy bonus od bukmachera Fortuna za rejestrację bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Na przestrzeni każdego okresu rozliczeniowego każdy gracz może oddać dowolną ilość kuponów. Jednak trzeba mieć na uwadze, że te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Na koniec każdego etapu bukmacher STS podliczy kwotę wszystkich przegranych zakładów, a następnie przyzna bonus 10% jej wartości:

Przykład: Łączna suma przegranych zakładów wyniosła 220 PLN. To wszystko sprawi, że gracz otrzyma bonus 22 PLN.

W czasie trwania każdego etapu wszyscy gracze mogą otrzymać jeden bonus, maksymalnie na konto typera może trafić 25 PLN. Środki zostaną przypisane do trzech dni po zakończeniu każdego okresu rozliczneiowego.

Kod promocyny na bonus bez wpłaty własnej w STS.

Bukmacher STS zalicza się do nie licznych bukmacherów, którzy oferują nowym graczom na start darmowe środki i to bez dokonywania wpłaty własnej.

Chcąc otrzymać 29 PLN wystarczy jedynie założyć konto online i wpisanie w formularzu rejestracyjnym specjalny kod promocyjny —>>> BETONLINE. Wówczas środki zostaną przypisane na konto gracza.

Na kolejną premię może liczyć ten użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas na jego konto trafi bonus równowartości wpłaty. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto typera to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na start od bukmachera STS. 29 złotych bez depozytu.
Następny artykułObstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.