Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom darmowe środki za obstawienie meczy. Wystarczy w czasie jednego etapu zagrać kupony za minimum 200 złotych, aby otrzymać premię 30 złotych. I tak co tydzień!

Bonus za darmo dla każdego gracza

Bonus za darmo dla każdego gracza

Promocja „Extra 30 złotych” skierowana jest od każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej typer dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59 i tak, aż do odwołania.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji musi się do niej zapisać jeszcze przed zagraniem kuponu. Dokonać tego można jedynie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Podczas trwania promocji kwalifikują się kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs całkowity każdego zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

betfan kod promocyjny

2 złote jest to minimalna stawka zakładu za jakie w zakłady bukmacherskie STS można obstawić wydarzenie. Jednak z promocji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz otrzyma premię w wysokość 30 złotych pod warunkiem, że zagrał kupony za minimum 200 złotych w czasie trwania jednego etapu, a także w tym samym okresie zostały one rozliczone.

Każda osoba co tydzień może otrzymać jeden bonus.

Kod bonusy STS 2020 za darmo

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma za darmo bonus o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kolejna premia znajdzie się na koncie gracza po tym jak dokona on wpłaty, a maksymalnie może ona wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy freebet za aktywność od STS
Następny artykułDuża kasa do zgarnięcia w BetClic. 40 000 złotych dla typerów PKO Ekstraklasy
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.