Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jak tak to warto je założyć, ponieważ operator za samą rejestrację przyzna bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN.

Kasa na grę bez wpłaty/depozytu

Kasa na grę bez wpłaty/depozytu

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy jeszcze nie mają konta u bukmachera STS.

Aby otrzymać bonus bez wpłaty w trakcie rejestracji w w polu promocyjny należy wpisać BETONLINE. To automatyczne sprawi, że na nasze konto trafi 29 PLN. Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni roboczych. Sama rejestracja nie zajmie dosłownie chwilę i w żadnym wypadku nie jest ona skomplikowana.

Bonus 29 PLN od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Warto jest podkreślić, ze bonus/freebet trafi na nasze konto bez żadnej wpłaty i depozytu. Jednak warunkiem koniecznym jest wpisanie kodu promocyjnego.

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ bukmacher am bogatą ofertę promcyjną. Do tego regularnie pojawiają sie bonusy, a poza tym może oglądać w pełni za darmo spotkania online u tego operatora poprzez TV STS.

Bonus również będzie można wypłacić. Pod warunkiem dokonania obrotu na trzykrotnością otrzymanej kwoty bonusy, a kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera w marcu
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera Forbet 12 kwietnia (piątek)
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.