Pora na spotkanie najsłabszych drużyn białoruskiej Wyszejszaja Liha. W ramach piątej kolejki walczyć o ligowe punkty będą drużyny Biełszyna oraz FK Smalawiczy.

Typy Dnia – 17 kwietnia (piątek)

Biełszyna vs FK Smalawiczy. Typ i Analiza

Fajerwerków w tym spotkaniu nie powinniśmy się spodziewać. Jedna jak i druga drużyna bardzo słabo rozpoczęły sezon. To właśnie te dwie drużyny nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa, trzeba podkreślić jako jedyne!

Piłkarze Biełszyny raz zremisowali i przegrali trzy mecze. Ich najsłabszym punktem jest defensywa która sześć razy dała się zaskoczyć przez przeciwnika, a mam tu na myśli, że jak dotąd stracili oczywiście sześć goli.

Natomiast mniej straconych bramek mają piłkarze FK Smalawiczy, bo trzy. Jest to bardzo ciężkie spotkanie do wytypowania, bo tak naprawdę ciężko przewidzieć przebieg tego spotkania, po obu drużynach wszystkiego można się spodziewać. No ale dla emocji coś warto postawić, mimo wszystko lepszej gry oczekuję od piłkarzy FK Smalawiczy.

Powód pierwszy, lepiej prezentują się w defensywie. Ostatnio przed własną publicznością zatrzymali zespół Szachciora Soligorsk remisując 0-0 co musiało ich uskrzydlić, bo przecież zdecydowanym faworytem był rywal, gracze Szachciora na papierze mieli więcej jakości, jednak zostali zatrzymani.

Moim zdaniem to dobry znak przed starciem z Biełszyną. Drugi powód to historia ostatnich bezpośrednich spotkań którą lepiej wspominają piłkarze FK Smalawiczy którzy w poprzednim roku w dwóch meczach z Biełszyną zdobyli cztery punkty. U siebie zremisowali 1-1, a na wyjeździe wygrali 2-0 co powinno napawać optymizmem.

Gospodarze jak już wspominałem słabiej spisują się w obronie. W ostatniej kolejce szczęśliwie zremisowali z Nioman Grodno 1-1. Wcześniej ulegli takim drużynom jak FK Haradzieja, Żodzino i FC Mińsk. Dlatego w piątek liczę na dobry mecz gości.

Typ: X2

Poprzedni artykułŻodzino – Eniergietyk-BDU – 11 kwietnia (sobota)
Następny artykułBonus co tydzień dla graczy za obstawienie Esportu od STS. 25 PLN dla graczy
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.