Legalny bukmacher BetClic oferuje każdemu nowemu graczowi Cashback już na sam start do 550 złotych. Chcąc skorzystać z tego bonusu powitalnego wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji BetClic

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska.

Warunki tej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy w pierwszej kolejności dokonać rejestracji konta na stronie www.BetClic.pl.

Proces rejestracji jest bardzo prosty, ponieważ trzeba tam podać jedynie swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

BetClic kod promocyjny 2020

Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas zakładania konta.

Warto jest mieć na uwadze, że proces zakładania konta nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu. Po spełnieniu powyższych warunków typer musi już jedynie dokonać depozytu i zagrać swój pierwszy kupon, który to jest objęty Cashbackiem.

betfan kod promocyjny

Gracz sam wybiera jaki to będzie rodzaj zakładu: SOLO lub AKO oraz zdarzenia znajdujące się na nim.

Kupon jak okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ może on liczyć na zwrot stawki, aż do 550 złotych.

BetClic Polska online

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic w swojej ofercie oferuje graczom ciekawe promocje i bonusy za obstawienie meczy, jak m.in. Jackpoty czy też pewne zakłady.

Dodatkowo dostępna jest aplikacja mobilna bukmachera BetClic oraz TV BetClic, w której to legalnie i bez żadnych opłat można obejrzeć wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDuża kasa do zgarnięcia w BetClic. 40 000 złotych dla typerów PKO Ekstraklasy
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane. Extra premia do 50%.
Darmowe promocje bez depozytów, bonusy na start od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Freebety, darmowe zakłady, kody bonusowe.