Siódme miejsce w Serie A które zajmuje Atalanta, nie gwarantuje awansu do europejskich pucharów. Tak więc klub z Bergamo potrzebuje kolejnych punktów. W sobotnim spotkaniu z Benevento z pewnością zadowolą go tylko trzy.

Typy Dnia – 9 stycznia (sobota)

Benevento vs Atalanta. Typ i Analiza

Na dziesiątym miejscu sklasyfikowani są w tej chwili piłkarze Benevento. Chociażby miejsce w tabeli świadczy o tym, że w Serie A prezentują się przeciętnie. Mają sześć zwycięstw na koncie, trzy remisy i siedem porażek.

Atalanta przegrała do tej pory trzy mecze, odnosząc poza tym cztery remisy i osiem zwycięstw. Obie drużyny dzieli w tabeli różnica siedmiu punktów. Mimo to w sobotę zdaniem bukmacherów murowanym faworytem są piłkarze Atalanty.

Powinniśmy się z nimi zgodzić, gdyż przemawia za nimi zdecydowanie większe doświadczenie. I w ogóle są mocniejsi kadrowo, a dobra skuteczność Luisa Muriela sprawia, że są w dobrej formie. Świadczą o tym chociażby nie tylko ostatnie zwycięstwa Atalanty z Sassuolo 5-1 i Parmą 3-0, ale także m.in. wyjazdowy remis z Juventusem.

Jak więc widać, jest w dobrej formie, w grudniu podzieliła się punktami z mistrzem Włoch. Jeżeli punktujesz w meczach z takimi drużynami jak Stara Dama, to nabierasz większej pewności siebie. W ostatnich sezonach Atalanta udowodnia, że należy do najlepszych klubów Serie A.

W najbliższą sobotę powinna to potwierdzić. Jak na beniaminka piłkarze Benevento w ekstraklasie prezentują się zaskakująco dobrze, są w dobrej formie, w ostatniej kolejce odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z Cagliari 2-1. Jednak wcześniejsza porażka na swoim boisku z Milanem 0-2 pokazała, że w meczach z najlepszymi piłkarze Benevento mają problem.

Ktoś pewnie przypomni ich listopadowy remis z Juventusem 1-1, sęk w tym, że Stara Dama zaprezentowała się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Sądząc po dobrej formie Atalanty, jestem dobrej myśli, że wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

Typ: 2

Poprzedni artykułNapoli – Spezia – Typy bukmacherskie 6 stycznia (środa)
Następny artykułElche – Getafe – Typy bukmacherskie 11 stycznia (poniedziałek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.