W środę reprezentacje Belgii oraz Danii powalczą o pierwsze miejsce w grupie Ligi Narodów. Przed szóstą kolejką w lepszej sytuacji są Lukaku i spółka którzy są liderem, mając dwa punkty przewagi nad drugą Danią.

Typy Dnia – 18 listopada (środa)

Belgia vs Dania. Typ i Analiza

Jak więc widać, obie drużyny zamienią się miejscami tylko w przypadku zwycięstwa Duńczyków, ale myślę że do takiego scenariusza nie dojdzie, gdyż Belgowie są bardzo mocni, a do tego w środę grać będą u siebie, dokładnie w Brukseli.

Ostatni raz obie drużyny mierzyły się w ramach pierwszej kolejki Ligi Narodów, dokładnie 5 września, wówczas w Kopenhadze po bramkach Denayera i Mertensa Czerwone Diabły wygrały 2-0. W tegorocznej Lidze Narodów przegrały jedynie na Wembley z Anglią 1-2.

Natomiast zrewanżowały się 15 listopada w Belgii wygrywając z Anglią 2-0. Strzelcami bramek byli Tielemans i Mertens. Wcześniej towarzysko wygrały ze Szwajcarią 2-1 oraz w LN z Islandią 2-1. W środę polecam stawiać na zwycięstwo Belgów.

Będąc liderem myślę, będą chcieli z takim przeciwnikiem jak Dania wygrać, zwłaszcza że rywal wygrał pięć ostatnich spotkań przez co Belgowie będą zmotywowani podwójnie. Duńczycy co prawda są mocni, mają mocny skład, ale tak dobry jak lider rankingu FIFA.

Blisko wpadki byli w ostatnim meczu przeciwko Islandii gdzie w Kopenhadze szczęśliwie wygrali 2-1. Niepokojące jednak były ich męczarnie, dwa gole Eriksena z rzutu karnego, druga jedenasta wykorzystana w doliczonym czasie gry. Islandczycy napsuli Duńczykom sporo krwi. W meczu z Belgią Duńczycy mogą mieć mniej szczęścia.

Typ: 1

Poprzedni artykułFrancja – Szwecja – Typy bukmacherskie 17 listopada (wtorek)
Następny artykułManchester United – West Brom – Typy bukmacherskie 21 listopada (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.