Środa z pucharem Białorusi. W ten dzień oczywiście rozegrane zostaną dwa półfinałowe spotkania. O godzinie 19:00 na boisku pojawią się piłkarze BATE i Sławija Mozyrz.

Typy Dnia – 29 kwietnia (środa)

BATE vs Sławija Mozyrz. Typ i Analiza

Piłkarze BATE mają wspaniałą okazję do zrewanżowania się drużynie Sławija Mozyrz za dwie ostatnie porażki, w lidze 1-2 oraz w pierwszym meczu półfinałowym gdzie na wyjeździe przegrali 0-1.

W najbliższą środę jak widać rewanż rozegrają przed własną publicznością i wielu ekspertów oraz bukmacherzy przewidują zwycięstwo BATE. Po kursie 1.36 (Fortuna) moim zdaniem warto stawiać na zwycięstwo wicemistrzów Białorusi.

Jak wyglądał przebieg spotkania 8 kwietnia kiedy BATE przegrało wyjazdowe spotkanie z drużyną Sławija Mozyrz? trzeba powiedzieć wprost, zaprezentowało się po prostu słabo, brak pomysłu na przeciwnika sprawił, że wicemistrzowie Białorusi przegrali. Przez 90. minut stworzyli sobie zaledwie pięć sytuacji bramkowych.

Po tamtej porażce dziś prezentują się znacznie lepiej w defensywie i ofensywie. I tu powinniśmy podkreślić, że od trzech ostatnich spotkań piłkarze BATE nie stracili ani jednego gola co jest bardzo dobrym znakiem przed rewanżem z drużyną Sławija Mozyrz.

Na wyjeździe pokonali FC Mińsk 3-0, następnie przed własną publicznością bezbramkowo zremisowali z drużyną Żodzino, chociaż też byli bardzo bliscy zwycięstwa, ale rzut karny w 41. minucie zmarnował Nekhajchik. No i w tym najnowszym meczu zawodnicy BATE znów nie tracąc gola odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad FK Haradzieja 2-0.

Jak więc widać, w ostatnim czasie grają lepiej przez co stawiam na ich zwycięstwo. Zwłaszcza że Sławija Mozyrz prezentuje się ostatnio słabiej. W lidze ta drużyna w trzech ostatnich meczach zdobyła zaledwie jeden punkt wywalczony w starciu z Ruchem Brześć 0-0. Natomiast dwa pozostałe mecze przegrała, z Isłacz Mińsk 1-2 i ostatnio z FC Mińsk 1-3. No co tu dużo pisać, w środę zanosi się na zwycięstwo BATE.