Wszyscy skupiliśmy się na Bundeslidze, wraca PKO Ekstraklasa, a na Białorusi jak gdyby nigdy nic odbywały i nadal odbywają się mecze Wyszejszaja Liha. Przed nami jedenasta kolejka w której między innymi BATE podejmować będzie Isłacz Mińsk.

Typy Dnia – 31 maja (niedziela)

BATE vs Isłacz Mińsk. Typ i Analiza

Po słabym początku sezonu wicemistrzowie Białorusi wrócili na właściwe tory. W ostatnich tygodniach wygrywali mecz za meczem aż w końcu wskoczyli na miejsce numer jeden Wyszejszaja Liha. Po dziesięciu rozegranych kolejkach piłkarze BATE mają dwadzieścia dwa punkty na koncie, jednak na ogonie siedzi im Eniergietyk-BDU które dotychczas zgromadziło dwadzieścia jeden punktów. Jak więc widać, gospodarze nie mogą się czuć bezpiecznie przez co w niedzielę muszą za wszelką cenę zdobyć trzy punkty, w innym razie ich pierwsze miejsce w tabeli jest zagrożone.

Jak wiemy piłkarze BATE są w bardzo dobrej formie. Świadczy o tym ligowa tabela, a także ostatnie mecze w których prezentowali się bardzo dobrze. Mają tylko dwie porażki na koncie, jeden remis i odnieśli siedem zwycięstw. Mam nadzieję że po tej kolejce będą mieli już osiem zwycięstw w dorobku. I na to się zanosi, bo są w gazie.

W ostatniej kolejce wygrali z Dynamem Brest 3-1. Z mistrzem Białorusi wygrali także ostatnio w ramach finału pucharu Białorusi, tym razem po dogrywce 1-0 co nie zmienia faktu, że wygrali dwa mecze z rzędu z mistrzem kraju. Takie zwycięstwa dodają jeszcze większej pewności siebie.

Co za tym idzie? jestem bardzo dobrej myśli że kolejne spotkanie piłkarze BATE zakończą zwycięstwem, bo jak widać, są ostatnio skuteczni do bólu. Wręcz przeciwnie w ostatnich meczach prezentowali się piłkarze Isłacz Mińsk. W tej chwili są szósta siłą Wyszejszaja Liha, wygląda jednak na to, że z tej pozycji zbyt długo cieszyć się nie będą, ponieważ są w kiepskiej formie o czym świadczą dwie porażki z rzędu.

Ostatnio przed własną publicznością przegrali z Eniergietyk-BDU 1-2, a wcześniej na wyjeździe przegrali także z Dynamem Mińsk 0-1 gdzie zaprezentowali się fatalnie, dowód? nie oddali żadnego strzału w światło bramki. Jak więc widać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w niedzielę ze zwycięstwa cieszyć będą się piłkarze BATE.

Typ: 1

Poprzedni artykułHertha – Augsburg – 30 maja (sobota)
Następny artykułGKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz – 2 czerwca (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.