Już dziś podopieczni Diego Simeone mogą przybliżyć się do upragnionego mistrzostwa Hiszpanii. Stanie się tak, jeżeli w Madrycie pokonają Real Sociedad. Transmisja w CANAL+ Sport 2. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 12 maja (środa)

Atletico Madryt vs Real Sociedad. Typ i Analiza

Po kursie 1.63 w Betfan warto stawiać na zwycięstwo piłkarzy Atletico Madryt. Na trzy ostatnie mecze przed końcem sezonu mają 77 punktów na koncie i zajmują pierwsze miejsce w tabeli La Liga.

Jednak na ogonie siedzą im druga Barcelona i trzeci Real Madryt. Jak więc widać, za wszelką cenę będą chcieli w dzisiejszym meczu zdobyć trzy punkty. Nie da się ukryć, że w ostatnich meczach podopieczni Diego Simeone prezentowali się w kratkę.

Ostatnio bezbramkowo zremisowali z Barceloną, natomiast wcześniej pokonali Elche 1-0 i przegrali z Athletikiem Bilbao 1-2. Nie zmienia to faktu, że nadal zajmują miejsce na fotelu lidera. Tak czy siak, w tym sezonie są bardzo trudną przeszkodą do pokonania.

Takiej szansy na zdobycie mistrzostwa Hiszpanii nie mogą zaprzepaścić. Muszą dziś wygrać! Poza kontuzjowanym Lemarem poważniejszych problemów kadrowych nie mają. Gorsza sytuacja jest po stronie Realu Sociedad który sklasyfikowany jest na piątym miejscu w tabeli.

Wyłączeni z gry m.in. są Fernandez, Gonzalez, Munoz i Sangalli. Jak się spisywali w ostatnim czasie? dobre mecze przeplatali słabszymi. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że ostatnio wygrali z Elche 2-0, zaś wcześniej ulegli drużynie Huesca 0-1. W San Sebastian Atletico Madryt wygrało z Realem Sociedad 2-0.

Typ: 1

Poprzedni artykułNapoli – Udinese – Typy bukmacherskie 11 maja (wtorek)
Następny artykułBurnley – Leeds – Typy bukmacherskie 15 maja (sobota)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.