W Premier League ciężko się nudzić, praktycznie w każdym spotkaniu jest na czym oko zawiesić. Emocji można spodziewać się także podczas rywalizacji Aston Villi z Chelsea. Transmisja w CANAL+ Sport 2.

Typy Dnia – 21 czerwca (niedziela)

Aston Villa vs Chelsea. Typ i Analiza

Podopieczni Franka Lamparda z dorobkiem czterdziestu ośmiu punktów plasują się na czwartym miejscu w tabeli. Jednak tylko trzy punkty przewagi mają nad piątym Manchesterem United. Drużyny z niższych miejsc Sheffield United, Wolves czy Tottenham także mają szanse zakończyć sezon w czołowej czwórce Premier League. Jak więc widać, piłkarze The Blues muszą się pilnować, muszą w najbliższym spotkaniu najlepiej zdobyć trzy punkty. Na pewno inny wynik niż zwycięstwo będzie dla nich wynikiem nie do przyjęcia.

W ostatnich meczach wyjazdowych Chelsea nie prezentowała się najlepiej co może niepokoić kibiców przed starciem z Aston Villą. Między innymi zremisowała z Bournemouth 2-2, przegrała z Newcastle 0-1. Nie oznacza to jednak kolejne słabe spotkanie na tle Aston Villi, ponieważ jak wiemy kluby Premier League ponad trzy miesiące były poza grą przez co dziś może brakować zgrania, formy itd itd.

Ktoś może na tym zyskać, ktoś stracić. W moim odczuciu stracić na tym mogą zawodnicy Aston Villi którzy zajmują przedostatnie miejsce w Premier League, a więc walczą o utrzymanie. Którzy jednak w ostatnim zaległym meczu z drużyną Sheffield United 0-0 nie spisali się najlepiej.

Lwy nie przypominały drużyny, której zależy na utrzymaniu się w Premier League, oczywiście o tym marzą, ale zagrały mało odważnie w ataku, jakby czekając na błąd przeciwnika. Powinny dać z siebie więcej, tym bardziej mając przed sobą trudny kalendarz i mecze z najlepszymi, w tym jak widać z Chelsea. Naprawdę, nie podobała mi się gra Aston Villi. Przed pandemią koronawirusa przegrywała mecz za meczem. To z punktu widzenia kibiców The Villans jest bardzo niepokojące.

Chelsea jakby nie patrzeć wygrała dwa ostatnie mecze. W pucharze Anglii z Liverpoolem 2-0. W ostatniej kolejce Premier League z Evertonem 4-0 i z pewnością będzie chciała przedłużyć serię zwycięstw. Poważniejszych problemów kadrowych nie ma. Na Stamford Bridge wygrała z Aston Villą 2-1, choć powinna strzelić o wiele więcej goli, bo sytuacji bramkowych stworzyła sobie masę.

Typ: 2

Poprzedni artykułHertha – Leverkusen – 20 czerwca (sobota)
Następny artykułBarcelona – Ath. Bilbao – 23 czerwca (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.