W poprzednim sezonie Arka Gdynia i ŁKS Łódź byli klubami PKO Ekstraklasy. W najbliższą sobotę bezpośrednio zmierzą się na jej zapleczu. Faworytem są łodzianie którzy idą jak burza.

Typy Dnia – 10 października (sobota)

Arka Gdynia vs ŁKS Łódź. Typ i Analiza

W pierwszej lidze prezentują się można powiedzieć wzorowo. Siedem kolejnych zwycięstw robi wrażenie. Są jak rozpędzony pociąg który nie zwalnia tempa. Niesamowitą siłą ŁKS-u jest nie tylko ofensywa, ale także defensywa plus zgranie.

W tym miejscu powinniśmy zaznaczyć, że w siedmiu grach stracili zaledwie cztery gole, a strzelili ich dwadzieścia, czyli najwięcej spośród wszystkich drużyn w lidze. Można więc powiedzieć, że na dzień dzisiejszy na ŁKS Łódź nie ma mocnych.

Oczywiście w tej chwili ten klub jest liderem i ma dwadzieścia jeden punktów na koncie. Z uwagi na fakt, że obie drużyny w poprzednim sezonie rywalizowały w PKO Ekstraklasie dodaje to meczowi kolejnego smaczku, zwłaszcza że gdynianie przegrali dotychczas zaledwie jedno spotkanie.

W tabeli sklasyfikowani są na czwartym miejscu, mają na koncie cztery zwycięstwa, jeden remis i jak już wspomniałem, jedną porażkę. Jednak w ostatnim czasie piłkarze Arki spisują się słabiej niż ŁKS o czym świadczą dwa ostatnie mecze.

No właśnie, ostatni bezbramkowy remis z mocną Odrą Opole można im jeszcze wybaczyć, jednak wcześniejszą porażkę z GKS-em Tychy 0-2, na dodatek w Gdyni już ciężko. Jest to zły znak przed starciem z ŁKS-em, zwłaszcza że łodzianie są w gazie.

Co mecz to zwycięstwo, ostatnio z Resovią Rzeszów 2-1, wcześniej z GKS-em Bełchatów 3-1. Siłą ŁKS-u jest zgranie, pewność siebie, w każdym meczu idą jak po swoje. Ich dominacja w lidze to nie przypadek. W sobotę w Gdyni będą chcieli to potwierdzić.

Typ: X2

Rate this post
Poprzedni artykułNiemcy – Turcja – Typy bukmacherskie 7 października (środa)
Następny artykułUkraina – Hiszpania – Typy bukmacherskie 13 października (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.