W niedzielę na stadionie Maracana w Rio de Janeiro rozegrany zostanie wielki finał Copa America 2021. W finale tym zmierzą się reprezentacje Argentyny i Brazylii. Transmisja w TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 11 lipca (niedziela)

Argentyna vs Brazylia. Typ i Analiza

W rywalizacji tych drużyn faworytem są Brazylijczycy którzy sklasyfikowani są na trzecim miejscu w rankingu FIFA. Wygrali pięć z sześciu dotychczasowych spotkań Copa America co świadczy o tym, że są w bardzo dobrej formie.

Przypomnijmy, wygrali z Wenezulelą 3-0, Peru 4-0, Kolumbią 2-1, zremisowali z Ekwadorem 1-1. Natomiast w ćwierćfinale pokonali Chile 1-0 i półfinale Peru 1-0. Brazylijczycy są bardzo dobrze przygotowani do tego turnieju pod każdym względem.

W meczu finałowym z powodu czerwonej kartki nie zobaczymy Gabriela Jesusa co nie zmienia faktu, że przystąpią do tego spotkania w roli faworyta. Myślę że dobrym typem na to spotkanie jest zwycięstwo Canarinhos z remisem po kursie 1.31 (Fortuna).

Argentyna plasuje się na ósmym miejscu w rankingu FIFA. To reprezentacja także z najwyższej półki. Messi i spółka z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą, dlatego x2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem na to spotkanie.

Większość spotkań podopieczni Lionela Scaloniego wygrali na tym turnieju, ale w ostatnim starciu z Kolumbią mieli pod górkę, ponieważ wygrali dopiero po rutach karnych. Mecz był dość wyrównany. Wcześniej w ćwierćfinale wyeliminowali Ekwador 3-0.

Natomiast w grupie wygrali z Boliwią 4-1, Paragwajem 1-0, Urugwajem 1-0 i zremisowali z Chile 1-1. Obie reprezentacje są bardzo mocne, dlatego ciężko przewidzieć przebieg tego spotkania. Uważam jednak, że nieco więcej do powiedzenia będą mieli Brazylijczycy.

Typ: X2

Poprzedni artykułPaide – Śląsk Wrocław – Typy bukmacherskie 8 lipca (czwartek)
Następny artykułPrishtina – Ferencvaros – Typy bukmacherskie 13 lipca (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.