Przed piłkarzami Śląska Wrocław kolejne spotkanie w europejskich pucharach. Już w najbliższy czwartek w ramach drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA podejmować będą armeński Ararat. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 22 lipca (czwartek)

Ararat vs Śląsk Wrocław. Typ i Analiza

Faworytem dwumeczu jest drużyna z PKO Ekstraklasy która w pierwszej rundzie wyeliminowała estońskie Paide. Z tym przeciwnikiem wygrała dwa razy. Na wyjeździe 2-1 oraz na własnym obiekcie 2-0. Jak więc widać, niespodzianki na szczęście nie było.

Obawiam się, że w meczu z kolejnym rywalem piłkarze Śląska będą mieli twardszy orzech do zgryzienia, zwłaszcza że pierwsze spotkanie rozgrywać będą w Armenii, a tam zazwyczaj mecze do łatwych nie należą.

W pierwszej rundzie przekonali się o tym piłkarze MOL Fehervar którzy właśnie w Armenii przegrali z Ararat 0-2. Mimo że zdaniem bukmacherów byli murowanym faworytem, rozegrali słabe zawody.

Po dwumeczu z węgierskim MOL Fehervar drużyna z Armenii z pewnością nabrała większej pewności siebie. Na własnej ziemi na pewno będzie bardzo groźnym przeciwnikiem dla polskiej ekipy.

Ormianie nie są faworytem tego spotkania, ale u siebie mogą być niebezpieczni. Wrocławianie nie są jeszcze w najlepszej formie, bo nowy sezon ligowy dopiero przed nimi. Może im brakować jeszcze rytmu meczowego, dlatego uważam, że Ararat może w tym meczu sprawić niespodziankę.

Typ: 1X

Poprzedni artykułGomel – Ruch Brześć – Typy bukmacherskie 17 lipca (sobota)
Następny artykułPiast Gliwice – Raków Częstochowa – Typy bukmacherskie 25 lipca (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.