W ostatnich meczach piłkarze z Węgier pozostawili po sobie złe wrażenie. Dlatego we wtorkowym meczu z Anglią skazani są na wysoką porażkę. Zwłaszcza że w Budapeszcie przegrali z tą reprezentacją 0-4.

Typy Dnia – 12 października (wtorek)

Anglia vs Węgry. Typ i Analiza

Pamiętacie to spotkanie? ja widać strzelała tylko jedna drużyna. Anglicy udowodnili swoją wartość i wygrali zasłużenie, zachowując przy tym czyste konto bramkowe, ponieważ w Budapeszcie dobrze się bronili.

W eliminacjach Mistrzostw Świata 2022 nie zaznali jeszcze smaku porażki. W siedmiu grach odnieśli sześć zwycięstw i jeden remis. W najnowszym meczu na wyjeździe wygrali z Andorą 5-0. Natomiast wcześniej w Warszawie zremisowali z Polską 1-1.

Reprezentacja Anglii plasuje się na czwartym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast drużyna Węgierska sklasyfikowana jest na miejscu trzydziestym siódmym. Jak napisałem na początku, Węgrzy w ostatnich spotkaniach pozostawili po sobie złe wrażenie.

Ich wymęczone zwycięstwo z bardzo słabą Andorą 2-1 nie zmienia faktu, że są pod formą, gdyż dwukrotnie przegrali z Albanią 0-1, oraz w Budapeszcie zostali rozbici przez reprezentację Anglii 0-4.

W rewanżu na Wembley nie wierzę w ich dobry występ, no chyba że podopieczni Garetha Southgate’a im za dużo pozwolą. Jednak moim zdaniem gospodarze będą na tyle zmotywowani, by ponownie pokazać się z bardzo dobrej strony. Zresztą jakim nie zagraliby składem, powinni odnieść siódme zwycięstwo w eliminacjach MŚ 2022.

Typ: 1 (-1,5 Handicap)

Poprzedni artykułDen Haag – Den Bosch – Typy bukmacherskie 10 października (niedziela)
Następny artykułClub Brugge – Manchester City – Typy bukmacherskie 19 października (wtorek)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.